VOGUE judėjimui,
stiliui ir laisvei

Muzika Vogue stiliaus pamokose:

Vogue / House / Disco

Reikalinga ištvermė

78%

Sudeginamos kcal.

100%

Reikalinga jėga

50%

Endorfinų kiekis

100%

ISTORIJA

Ar kada nors svajojate tapti kažkuo kitu nei esate realiame gyvenime? Kokia nors įžymybe, aktoriu, heroju ar tiesiog kitokiu žmogumi? Šokant vogue Jūs galėsite būti kuo tik panorėsite ir savo kailiu pajausti, ką reiškia būti „that BITCH – Beautiful, Intelligent, Talented, Charming & Hot“. Kviečiame atrasti kerintį stilių, po kurio šokėjai atrodo lyg nužengę iš kultinio mados žurnalo vogue puslapių.

Vogue treniruotės ypatingos tuo, kad turi stebuklingą galią išsklaidyti bet kokius nusistovėjusius stereotipus. Šis šokis išsivystė stilizuotai mėgdžiojant žurnalo modelius, todėl kiekvienas pasirodymas – tarsi šokių aikštelėje atgijusi aukštosios mados fotosesija.

Tačiau glamūras karaliavo ne visuomet: viena labiausiai paplitusių vogue kilmės versijų kviečia prisiminti Niujorko kalėjimą Rikers Island, kuriame kaliniai kopijuodavo žurnalo modelių pozas ir taip rungdavosi vienas su kitu. Vėliau, 1970–1980-aisiais, šis stilius išpopuliarėjo LGBTQ+ bendruomenėje Harleme, o jo kovoms prigijo ballroom pavadinimas. Translytės moterys ir vyrai, šokantys moteriškai, išdrįso paminti normas ir už tai nusipelnė deramos pagarbos.

Vienas ryškiausių vogue bruožų – pozavimą primenantys judesiai, kai kūno padėtis keičiama ir fiksuojama pagal muzikos ritmą (hit‘us). Tuomet šokis atrodo tarsi daug skirtingų paeiliui darytų nuotraukų.

IŠ KO SUSIDEDA VOGUE?

Pagrindiniai vogue postyliai:

Old Way

pozavimas bei tvirtas grakštus judėjimas, kur kiekvienas judesys tarsi viršelio nuotrauka

New Way

plastika bei kūno tempimas kiekviename judesyje

Vogue Fem

pasaulyje labiausiai išpopuliarėjusi kryptis, kuri atskleidžia moteriškumą ir ne tik švelnumą, bet ir jėgą. Stilius kuris padeda save priimti ir išreikšti.

KO IŠMOKSIU?

Tvirtinsi kūną. Išmoksi lengvai ir grakščiai atlikti sunkius judesius.

Nors žvelgiant iš šono, viskas atrodo be galo grakščiai bei lengvai, kūnui šis stilius yra tikras iššūkis – ko vertas vien judėjimas su aukštakulniais! Ir ne bet koks judėjimas, o koordinuotas, tikslus šokis, išnaudojant maksimalias amplitudes bei išlaikant tiesias linijas. Beje, patyrę šokėjai drąsiai pademonstruos ir akrobatinių triukų.

Praplėsite savo asmenybę bei pasaulėžiūrą.

Pažintis su ryškia vogue kultūra lavina ne tik kūną, bet ir pasaulėžiūrą: keliame klausimus apie savivertę bei aplinkinių požiūrį, laisvėjame nuo vyraujančių stereotipų, eksperimentuojame su stiliumi, pratinamės išsiskirti iš minios, pamilti save ir nesidrovėti dėmesio! Pasak mūsų trenerės Dajanos, treniruotėse pajausite kas yra laisvė, savęs nevaržymas, asmens augimas ir pasinėrimas į save.

Išmoksi girdėti muziką, laisvai
judėti ir prarasi scenos baimę.

Vogue šokėjai dalyvauja įvairiuose renginiuose bei konkursuose, ruošia komandinius bei solo pasirodymus ir filmuoja profesionalius šokių video. Tad norint tobulėti ir susidraugauti su scena ir kamera, nuoseklus lankomumas yra labai svarbus.

KOKIĄ GRUPĘ PASIRINKTI?

Naujiems nariams rekomenduojame visų pirma apsilankyti pradedančiųjų treniruotėje (net ir turint šokio patirties).

Vogue pradedantieji

14+ m. grupė

(ankstesnė vogue patirtis: 0–1 m.)

Šiose treniruotėse šokėjai susipažins su skirtingomis šokamomis vogue kryptimis.

Vogue treniruotėse išmoksite ne tik bazinių visų stilių elementų, bet ir sudėtingesnių junginių. Išmoksite pasakoti istoriją su rankomis, naudoti rankų iliuzijas, grakščiai vaikščioti, išreikšti save per šokį, pamilti ir priimti save, plastiškai judėti ir ne tik. Lavinsite muzikalumą ir koordinaciją. Šoksite skirtingas choreografijas, ruošitės renginiams bei konkursams. Šios treniruotės padės ne tik išmokti šokti Vogue stilius, bet ir atsipalaiduoti, išsilaisvinti, padidinti pasitikėjimą savimi ir drąsą.

Per treniruotes bus apžvelgiama ir nešokama Vogue stiliaus dalis. Mokysimės vaikščioti podiumu bei pozuoti. Po tokių treniruočių net nepastebėsite, kaip Jūsų nuotraukų portfolio patobulės.

Vogue pažengusieji

14+ m. grupė

(ankstesnė house patirtis: nuo 1 m.)

Pažengusiųjų treniruotės skirtos norintiems dar labiau pasinerti į vogue šokio pasaulį – tiek į judesius, tiek į pačią kultūrą. Mokoma sudėtingesnių variacijų, technikų bei choreografijų, dar daugiau dėmesio skiriant kūno plastikos, koordinacijos ir klausos lavinimui. Savarankiškai kurdami judesių kombinacijas, pažengusiųjų grupės šokėjai lavina improvizacijos įgūdžius, ieško savitos šokio raiškos.

TVARKARAŠČIAI

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
18:00
20:00

VOGUE GALERIJA

Video