VOGUE judėjimui,
stiliui ir laisvei

Muzika Vogue stiliaus pamokose:

Vogue / House / Disco

Reikalinga ištvermė

78%

Sudeginamos kcal.

100%

Reikalinga jėga

50%

Endorfinų kiekis

100%

ISTORIJA

Vogue šokio ir kultūros pradžia yra neatsiejama LGBTQ+ bendruomenės dalis, kuri prasidėjo 1960-aisiais, Harleme. Imituodami turtingus ir gražius to meto modelius bei aktorius, pozavusius įžymiems žurnalams, latino ir afroamerikiečių bendruomenės nariai rinkdavosi pogrindžiuose ir pozuodavo prieš veidrodį, naudojant įmantriausius rankų gestus ir sudėtingas pozas.

Vogue yra šokio, mados, vaikščiojimo podiumu ir pozavimo derinys. Tiesą sakant, Vogue – ne kas kita, kaip savęs bei įvaizdžio pristatymas.

Vogue treniruotės ypatingos tuo, kad turi stebuklingą galią išsklaidyti bet kokius nusistovėjusius stereotipus. 

Norėdami save išreikšti, Vogue kultūros atstovai pradėjo rengti vadinamuosius Ball‘us (iš čia ir kilo Vogue Ball koncepcija), kur kiekvienas galėjo save reprezentuoti taip, kaip nori: pasipuošti beprotiškais kostiumais, persirengti moterimi, parodijuoti supermodelius ir kino industrijos žvaigždes. Žmonės, kurie realiame gyvenime negalėjo išreikšti savęs taip, kaip norėtų, pilnavertiškai gyveno per Vogue Ball‘us, kur galėjo būti savimi.

Dabar Vogue yra vienas populiariausių šiuolaikinio šokio stilių. Jis suteikia didžiulę erdvę saviraiškai. Taip yra dėl turtingos istorijos ir daugybės substilių bei krypčių. Vogue dėka galite įsikūnyti į savo geriausią versiją susikurdami puošniausią savo įvaizdį ir taip išreikšti tikrąjį save.

Vogue nėra tik šokis, tai yra turtinga ir labai gili kultūra, kurioje bendruomenės nariai ne tik demonstruodavo save, bet ir taip protestavo prieš homofobiją bei rasizmą.

IŠ KO SUSIDEDA VOGUE?

Pagrindiniai vogue postyliai:

Old Way

pozavimas bei tvirtas grakštus judėjimas, kur kiekvienas judesys tarsi viršelio nuotrauka

New Way

plastika, kampai, gracija, linijos bei kūno tempimas kiekviename judesyje

Vogue Fem

pasaulyje labiausiai išpopuliarėjusi kryptis, kuri atskleidžia ir pabriežia moteriškumą. Vyrauja ne tik švelnumas, bet ir jėga

KO IŠMOKSIU?

Tvirtinsi kūną. Išmoksi lengvai ir grakščiai atlikti sunkius judesius.

Nors žvelgiant iš šono, viskas atrodo be galo grakščiai bei lengvai, bet kūnui šis stilius yra tikras iššūkis – ko vertas vien judėjimas su aukštakulniais! Ir ne bet koks judėjimas, o koordinuotas, tikslus šokis, išnaudojant maksimalias amplitudes bei išlaikant tiesias linijas. Beje, patyrę šokėjai drąsiai pademonstruos ir akrobatinių triukų.

Praplėsi savo asmenybę bei pasaulėžiūrą.

Pažintis su ryškia vogue kultūra lavina ne tik kūną, bet ir pasaulėžiūrą: keliame klausimus apie savivertę bei aplinkinių požiūrį, laisvėjame nuo vyraujančių stereotipų, eksperimentuojame su stiliumi, pratinamės išsiskirti iš minios, pamilti save ir nesidrovėti dėmesio! Pasak mūsų trenerės Dajanos, treniruotėse pajausite kas yra laisvė, savęs nevaržymas, asmens augimas ir pasinėrimas į save.

Išmoksi girdėti muziką, laisvai
judėti ir prarasi scenos baimę.

Vogue šokėjai dalyvauja įvairiuose renginiuose bei konkursuose, ruošia komandinius bei solo pasirodymus ir filmuoja profesionalius šokių video. Tad norint tobulėti ir susidraugauti su scena ir kamera, nuoseklus lankomumas yra labai svarbus.

KOKIĄ GRUPĘ PASIRINKTI?

Naujiems nariams rekomenduojame visų pirma apsilankyti pradedančiųjų treniruotėje (net ir turint šokio patirties).

Vogue pradedantieji

14+ m. grupė

(ankstesnė vogue patirtis: 0–1 m.)

Šiose treniruotėse šokėjai susipažins su skirtingomis šokamomis vogue kryptimis.

Vogue treniruotėse išmoksite ne tik bazinių visų stilių elementų, bet ir sudėtingesnių junginių. Išmoksite pasakoti istoriją su rankomis, naudoti rankų iliuzijas, grakščiai vaikščioti, išreikšti save per šokį, pamilti ir priimti save, plastiškai judėti ir ne tik. Lavinsite muzikalumą ir koordinaciją. Šoksite skirtingas choreografijas, ruošitės renginiams bei konkursams.

Sužinosite daugiau apie Vogue kultūrą ir turint noro būsite ruošiami Vogue renginiams – Ball’ams.

Šios treniruotės padės ne tik išmokti šokti Vogue stilius, bet ir atsipalaiduoti, išsilaisvinti, padidinti pasitikėjimą savimi ir drąsą.

Per treniruotes bus apžvelgiama ir nešokama Vogue stiliaus dalis. Mokysitės vaikščioti podiumu bei pozuoti. Po tokių treniruočių net nepastebėsite, kaip Jūsų gyvenimo stilius, laikysena, pasitikėjimas savimi pagerės.

Vogue pažengusieji

14+ m. grupė

(ankstesnė vogue patirtis: nuo 1 m.)

Pažengusiųjų treniruotės skirtos norintiems dar labiau pasinerti į Vogue pasaulį – tiek į judesius, tiek į pačią kultūrą. Mokoma sudėtingesnių variacijų, technikų bei choreografijų, dar daugiau dėmesio skiriant kūno plastikos, koordinacijos ir klausos lavinimui.

Savarankiškai kurdami judesių kombinacijas, vykdant užduotis ir pratimus pažengusiųjų grupės šokėjai lavina improvizacijos įgūdžius, ieško savitos šokio raiškos.

Šokėjai yra ruošiami kelionėms į užsienio šalis dalyvavimui Vogue Ball’uose ir seminaruose.

Vogue komandinė

14+ m. grupė

(ankstesnė vogue patirtis: nuo 2 m.)

Komandinėje grupėje šokėjai mokosi sudėtingesnių judėsių, kombinacijų ir choreografijų. Daugiau dėmesio skiria atskiroms Vogue kategorijoms. Atranda kiekvieno komandos nario stilius ir puoselėja juos komandiškai.

Lavina muzikalumą, koordinaciją, jėgą, lankstumą bei ištvermę. Daug dėmesio skiria improvizacijai, savęs bei savo stiliaus atradimui ir mokymuisi apie Vogue Ballroom scene.

Komanda yra ruošiama kelionėms ir dalyvavimams Vogue Ball (ne tik šokamoms kategorijoms) užsienyje.

 

TVARKARAŠČIAI

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
18:00
19:00
20:00

VOGUE GALERIJA

Video