APIE TRENERĮ

Dajanos kaip šokėjos kelias prasidėjo 2015 metais. Būdama studente ji prisijungė prie Dancehall stiliaus SKILLZ studijoje. Tačiau dar didesne studijos dalimi pasijuto pradėjus dirbti administratore, o vėliau ir studijos organizatore. Dirbdama šokių „nepametė“, toliau šoko, tačiau po 3 metų Dancehall stilių pakeitė į Vogue, kur ir atrado save ir pajautė, kad tai JOS stilius.

Šis stilius tapo jai labiau nei artimas, todėl ji daug treniruojasi individualiai, dalyvauja seminaruose su užsienio šokėjais ir tobulina savo technikas.

Nenuostabu, kad kaip ir daugelis trenerių, dar prieš tapdami jais pasvajoja apie šokių mokymą. Taip nutiko ir Dajanai. Susikaupus patirties, treniravimo pavyzdžių ir mokymų, Dajana tapo savo mylimo stiliaus trenerė.

Ji yra be galo nuoširdi ir draugišką asmenybė. Visuose studijos organizuojamuose renginiuose išgirsite jos skambų palaikymo balsą ir pamatysite plačią, nuoširdžią šypseną.

Dajana trykšta pozityvu, džiaugsmu ir draugiškumu, todėl treniruotės bus tikrai nuotaikingos, sukursite artimą ryšį ne tik su trenere, bet ir su komanda. Ji iš mokinių tikisi nuoširdumo, atvirumo, noro mokytis ir noro būti komandos dalimi.

Trenerė yra pastovi Vogue renginių dalyvė. Ją galite pamatyti įvairiose Vogue stiliaus kategorijose: Vogue Fem, Posing, Body, Sex Siren, Runway ir ji tikrai neketina sustoti. 

O treniruotėse Jūsų laukia aktyvus mokymasis, filmavimai, dalyvavimas renginiuose ir komandiniai susibūrimai ne treniruočių metu!

Šokio mokėsi iš:

LAIMĖJIMAI

1 vieta

2 vieta

3 vieta

“Vogue šokis nėra tik šokis, sportas ar būrelio užsiėmimas… Tai stilius, kuris pakeičia gyvenimo būdą ir net pažiūras. Suprantant ir priimant jo istorija gyvenimas tampa spalvingesnis ir laisvesnis. Noriu, kad mano treniruotėse, kiekvienas pajaustu judėjimo ir savęs išsireiškimo laisvę, atrastų ir priimtų save!”

TVARKARAŠČIAI

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
18:00
20:00

VIDEO

KONTAKTAI