D.U.K.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Noriu pradėti šokti. Ką daryti?

  1. Užpildykite registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime! Gausite kvietimą išbandyti treniruotes sms žinutę ir el.paštu (nurodykite teisingus duomenis)
  2. Atvykite pabandyti pirmos nemokamos treniruotės, kiekvienam stiliui turite po vieną nemokamą treniruotę! Jei laikas kvietime netinka, galite atvykti į bet kokią pradedančiųjų treniruotę pagal tvarkaraštį
  3. Pabandžius atsiųsime Jums el. paštu visą reikalingą informaciją svarbią pradėti lankymui. Sutvarkomi dokumentai. Padaromas mokėjimas už pasirinktas treniruotes.
  4. Pradedate lankyti treniruotes ir tobulėjate neregėtais tempais! 🙂

Noriu šokti, bet nesu tikras/-a, kurį šokių stilių pasrinkti. Kaip apsispręsti?

Nežinai koks šokių stilius labiausiai tiks Tau? – išsisaiškink, užpildyk GREITO PASIRINKYMO ANKETĄ – https://skillz.lt/ spausk „Sužinok savo stilių”.
SKILLZ studija siūlo galimybę išbandyti norimas šokių pamokas nemokamai (po viena kiekvienam stiliui). Paskaityk apie šokių stilius čia, užsiregistruok, išbandyk nemokamai ir pasirink vieną arba kelis šokių stilius. Antram šokių stiliui taikoma 65 proc. nuolaida, trečiam – net 90 proc. nuolaida

Ar vykdoma atranka į šokių grupes SKILLZ studijoje?

SKILLZ studijoje šoka visi norintys! Atrankos vykdomos tik į labai pažengusių šokėjų grupes.

Man X metų, ar ne per vėlu pradėti lankyti šokių pamokas?

Ne, pradėti šokti niekada nevėlu! Visos pradedančiųjų amžiaus grupės suskirstytos 5-8m., 8-11 m., 11-14 m., 14+ m., 18+ m., o taip pat SKILLZ studijoje vyksta įvairių stilių šokių treniruotės pradedantiesiems studentams, dirbantiems ir visiems, kam virš 18-os, taip pat visose vakarinėse treniruotėse yra ir ne moksleivių, tad viršutinės amžiaus ribos tikrai nėra!

Ar būtinai turiu lankyti savo amžiaus grupės treniruotes? Ką daryti, jei tvarkaraštis netinka?

Geriausia lankyti savo amžiaus grupės treniruotes, tačiau esant konkrečiai situacijai ieškome sprendimų ir leidžiame lankyti ne savo amžiaus grupei priklausančias treniruotes, jei jos yra patogesniu laiku

Kokia apranga reikalinga treniruočių metu?

Treniruočių metu rekomenduojame dėvėti Jums patogius, judesių nevaržančius, laisvus drabužius pvz.: marškinėlius ir sportines kelnes. Būtina dėvėti švarią avalynę t.y. (draudžiama salėse būti su lauko avalyne). Patogiausi šokiams batai – sportbačiai lanksčiu guminiu padu. Studijoje yra persirengimo kambariai.

Ar dalyvaujate renginiuose ir konkursuose?

Taip! SKILLZ studijos šokėjai nuolat dalyvauja konkursuose, čempionatuose, įv. renginiuose kaip kviestiniai šokėjai. Nuotraukos ir video iš pasirodymų – galerijoje. Tačiau dalyvauti pasirodymuose nebūtina.

Jei turite daugiau klausimų, pasistengsime į juos atsakyti šiais kontaktais. Jauskitės laisvai, skambinkite ir rašykite visomis savaitės dienomis