TĖVAMS

NVŠ KREPŠELIS

MOKĖK 20 EUR PIGIAU! STUDIJA AKREDITUOTA KREPŠELIŲ TURĖTOJA!

Svarbiausia informacija apie galimybę pasinaudoti NVŠ krepšeliu:

– Teisę pretenduoti gauti 20 eurų NVŠ krepšelį turi vaikas (nuo 1 klasės. iki 12kl.), kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas;

– NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa (tik vienas burelis/studija/veikla), pagal kurią vaikas mokosi Vilniaus miesto savivaldybėje, nepriklausomai nuo to, kurioje savivaldybėje vaikas gyvena ir mokosi pagal bendrojo ugdymo programą;

– Norint gauti NVŠ krepšelį, tėvai turės pasirašyti sutartį su mumis (tam reikės užpildyti šią formą ir teliks pasirašyti automatiškai sugeneruotą sutartį ir ją atsiųsti mums info@skillz.lt)

– Dėl galimybės gauti krepšelį į mus kreipkitės iki rugsėjo 23 d.. Tai galima bus daryti ir viso sezono studijoje metu, jeigu turėsime laisvų finansuojamų vietų. Šią informaciją taip pat suteiks administratorė;

– Abonementų kainos pasinaudojus 20 eur NVŠ krepšeliu čia
* Papildomos studijos nuolaidos taikomos nuo sumos su 20 eur NVŠ krepšeliu.

– Jei vaikas per mėnesį išlanko mažiau nei 4 treniruotes – už neišlankytą mėnesį 20 eurų NVŠ krepšelis neskiriamas. Todėl svarbu užtikinti vaiko lankomumą.

– NVŠ krepšelis skiriamas vienam sezonui – nuo rugsėjo 1 d. iki birželio 31 d.

– Pasirašius NVŠ teikimo sutartį, mokinys ir tėvai/ globėjai įsipareigoja lankyti užsiėmimus, informuoti apie mokinio sveikatos sutrikimus, treniruočių nelankymus, suteikti asmens duomenis (vardas, pavardė, mokinio asmens kodas, kontaktai), kurie su sutartimi teikiami NVŠ tikslinį finansavimą koordinuojančioms institucijoms dėl NVŠ programos finansavimo.

– Finansuojamų krepšelių kiekis yra ribotas. Atreipiame dėmesį, kad 20 eurų NVŠ krepšelis nekeliauja paskui vaiką. NVŠ finansuojamos vietos skiriamos akredituotas programas vykdantiems teikėjams, todėl ne visada kitas būrelis turės laisvų NVŠ finansuojamų vietų. Nepamirškite mūsų informuoti apie norėjimą nutraukti sutartį.

Jei turėsite papildomų klausimų, drąsiai kreipkitės el.paštu – info@skillz.lt

GATVĖS ŠOKIŲ NAUDA

Jei dar neturite šių savybių, jos neišvengiamai bus išūgdytos:

kūrybiškumas

treniruočių metu palengva atliekamos kūrybinės užduotys

pasitikėjimas savimi

laukia pasirodymai scenoje pačiomis geriausiomis sąlygomis

komunikabilumas

komunikabilumo pratimai, nauji draugai, treniruotės vardan bendro tikslo

Taip pat, laikui begant, bus išugdytos ir kitos, ne ką mažiau naudingos, savybės.

AR TIESA?

Gatvės šokiai šokami tik gatvėje.

Anaiptol, nors istoriškai gatvės šokiai atsirado socialinėje erdvėje, t.y. vakarėlių metu, tačiau treniruotės vyksta gerai įrengtose moderniose bei saugiose patalpose.

Šokiai yra mažai lavinantį žmogų sfera

Šokių treniruočių metu aktyvuojamos visos žmogaus smegenų dalys, dirba visas kūnas. Smegenys mokosi koordinuoti kūno judesius pagal tai, ką mato, girdi ir jaučia kartu su muziką. Moksliniuose straipsniuose galima rasti nemažai įrodymų, jog šokis tai bene labiausiai naudinga veikla žmogaus vystymuisi. Taip pat šokis, kaip terapija (ŠJT), naudojamas kaip efektyvi priemonė neurobiologų, siekiant padėti žmonėms pasveikti nuo įvarių negalavimų.

Gatvės šokiai skirti tik vaikams ir paaugliams.

Netiesa, vakarų šalyse, tokiose kaip JAV, Vokietija, Prancūzija ir pan., kur gatvės šokių kultūra populiari jau seniai, galima matyti daug žmonių užsiimančių šia veikla profesionaliai arba naudojant gautas treniruočių naudas ir išugdytas savybes kitose sferose.

STOVYKLOS

Studija vasarą organizuoja šokių stovyklas, kur vaikai susipažįsta su skirtingais gatvės šokių stiliais.

day camp

8-11 metų vaikams

(ankstesnė šokių patirtis: 0–1 m.)

Stovykla trunka 5 darbo dienas, skirta tiek pradedantiesiems, tiek jau pažengusiems šokėjams – nes ne tik šoksime! Vyksta Gatvės šokių stilių treniruotės su SKILLZ treneriais, kūrybinės dirbtuvės, komandos formavimo užduotys, žaidimai lauke ir viduje, protmūšiai, filmų peržiūros, paskaitos apie šokių stilius. Stovykloje vaikai pusryčiauja ir pietauja (galima pasirinkti paprastą, vegetarišką ar veganišką maitinimą). Įprastai vyksta dvi pamainos t.y. liepos mėn. Informacija skelbiama artėjant vasarai. Taikomos įvairios nuolaidos draugams ir šeimos nariams!

skillz camp

14+ jaunimui

(ankstesnė šokių patirtis: nuo 0-1 m.)

Stovykla trunka 7 dienas išvažiavus į sodybą, kurioje vyksta daugiau nei 50 pamokų per savaitę su studijos ir kviestiniais iš užsienio treneriais bei šokio žvaigždėmis. Stovykloje papildomai  organizuojamos komandinės veiklos, šokių kovos, maudynės, vakarėliai. Maitinimas vyksta tris kartus per dieną, plius naktipieičiai. Svarbiausia, jog šokėjai nuvykę į stovyklą sustiprėja fiziškai (kiekvieną dieną vyksta sporto ir tempimo treniruotės dienos pradžioje ir pabaigoje) bei ir emocionaliai, kadangi daug bendrauja su bendraamžiais, pakelia savo šokio lygį mažiausiai x10! Taikomos nuolaidos!

NAUDINGA INFORMACIJA

Užregistravę vaiką į nemokamą bandomąją treniruotę gausite kvietimą sms žinute ir el. paštu, pabandymas nieko nekainuos, ir jeigu nuspręsite lankyti toliau, atsiusime Jums el. paštu visą reikiamą informaciją apie tolimesnius žingsnius. Laiške rasite formas pasirašyti NVŠ ir studijos sutartims, jos bus sugeneruotos automatiškai ir atkeliaus el. paštu. 

Jas teliks pasirašyti el. parašu arba, neesant galimybei, atsispausdinus ir nuskanavus pasirašyti ranka. Nuskanuoti ir atsiusti mums info@skillz.lt. Mokėjimai vykdomi kas 4 savaites į priekį prieš atvykstant į antrą, jau mokamą treniruotę. Mokėjimai vykdomi grynais pinigais studijoje arba šiais rekvizitais pavedimu. Nuolaidos ir mokėtinos sumos derinamos ir tvirtinamos el. paštu.

GALERIJA