APIE TRENERĘ

Neli turi 15 metų patirtį šokio srityje. Ji dėstė šokį šimtams šokėjų ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Neli keliauja po visą Europą, mokytis iš geriausių pasaulinio lygio choreografų, taip pat lankosi daugelyje šalių, kur dėsto šokio seminarus ir teisėjauja šokio konkursuose.

Neli buvo šokėja ir choreografė teatruose bei dalyvavo įvairiuose komerciniuose ir televizijos projektuose. Jos šokis ir kūryba išsiskiria aukšta technika, originalumu ir aukšto lygio kūno kontrole.

High Heels stilius nėra vienintelis, kurį Neli mokėsi per visus savo karjeros metus, Neli taip pat šoka tokius stilius kaip Popping, Hip Hop, Klasikinis šokis, Jazz, Šiuolaikinis, Locking, House. 

Kaip mokytoja Neli yra begalo šilta ir nuoširdi. Savo pamokose ji sukuria jaukią ir saugią aplinką mokiniams klysti, o kurso metu visada vyrauja pozityvi energija.

Neli įsitikinusi, kad kiekvienas šokėjas yra unikalus, turi savo atskirą progreso tempą ir suradus prieigą iš kiekvieno galima išlipdyti puikų šokėją.

Neli: “Šis kursas yra vieta, kur mokomes nekritikuoti savęs ir kitų, palaikyti vieną kitą ir džiaugtis šokiu, bei augimo procesu. Mano pamokos yra visada tik apie mano mokinius, jų komfortą, bei jų jausmus. High Heels Vilnius projektą sukūriau su mintimi padėti Lietuvos merginom atrasti savo moteriškumą, pasitikėjimą savimi ir išmokyti nepriekaištingai šokti, bei platinti High Heels šokio stiliaus žinias Lietuvoje.’’

Šokio mokėsi iš: