APIE TRENERĘ

Guoda (arba Guodelė) – visų mylima ir visada besišypsanti trenerė. Ši profesionali šokėja yra diplomuota pedagogė ir viena pirmųjų SKILLZ studijos narių, kuri nuo rugsėjo pradės jau dešimtąjį savo, kaip trenerės, sezoną, vesdama HOUSE treniruotes moksleiviams, studentams bei vyresniems. Nors šokti Guoda pradėjo septynerių, daug metų ji klaidžiojo tarp sportinių šokių, show dance, pop dance bei įvairių gatvės šokių stilių. Bet, kai atrado HOUSE, taip ir užsibuvo jame jau… 11 metų. Savo sukaupta patirtimi, žiniomis bei kūryba ji visa širdimi dalinasi su mokiniais, kurie vėliau visus stebina įdomiais šokių video bei džiuginančiomis pergalėmis gatvės šokių konkursuose. 

Pasak Guodos, šokyje svarbiausia du dalykai: pirmas – muzika, kuri viską diktuoja, todėl pasirinkdamas šokio stilių, pirmiausia turi mylėti to stiliaus muziką! Antras – bazė, kuri suteikia pagrindą šokio stiliui ir atveria visus kelius į beribę kūrybą. Tad savo treniruotėse Guoda žada visada gerą house muziką, daug teorinių ir praktinių žinių, įdomias rutinas bei choreografijas, video filmavimus, dalyvavimus įvairiuose konkursuose, taip pat reguliarų sportą, tempimo pratimus ir, svarbiausia, labai gerą laiką, nes šokti, visų pirma, turi būti smagu.

Šokio mokėsi iš:

LAIMĖJIMAI

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Vienas iš atsiliepimų: - "Ypač giriu Guodą, ji puikiai moka planuot treniruočių laiką (tiek vienos treniruotės, tiek kelių mėnesių mastu), išnaudoja kiekvieną minutę ir labai stengiasi kiekvienam atsakyt į iškilusį klausimą, gali kartot tą patį nors ir 100 kartų, kol tikrai kiekvienam bus aišku. Puiki trenerė!”

TVARKARAŠČIAI

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
18:00
20:00

VIDEO

KONTAKTAI