APIE TRENERĮ

Linksmas, jaunas ir reiklus treneris Emilis visuomet sukasi Lietuvos gatvės šokių sukūryje. Jį galima pamatyti dalyvaujant beveik visose šokių kovose ir, nemaža to, skinant pirmas vietas. Emilis sako, kad šokyje svarbiausia noras – „Jei norėsi, anksčiau ar vėliau, visuomet pavyks“. Šokti Emilis pradėjo nuo sportinių šokių, būdamas 5-erių metų. Po to mokėsi šiuolaikinio šokio bei gatvės šokių technikų. Šiuo metu daugiausia savo laiko skiria HOUSE šokiui ir tai daro jau nuo 2011-ų metų.

Šokių seminarus ir treniruotes įvairiose studijose Emilis veda taip pat jau nuo 2011-ųjų. Nuo 2016 metų sausio jis prisijungė prie SKILLZ kolektyvo ir treniruoja JACKSTERZ komandą, su kuria laimi prizines vietas konkursose. Jau penktą sezoną Emilis suburia stiprią Locking komandą ir kviečia visus norinčius išbandyti šį nerealiai linksmą šokių stilių!!! Emilis labiausiai vertina ir tikisi iš mokinių žingeidumo. Jis teigia, kad jo treniruotėse tempas yra ganėtinai didelis, tad tinginiauti pas jį nepavyksta!

Šokio mokėsi iš:

LAIMĖJIMAI

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Vienas iš atsiliepimų - “Emilis labai pozityvus ir ŽIAURIAI ENERGINGAS!!! Jo treniruotėse ir pasikrauni, ir išsikrauni, tuo pačiu profesionalios house stiliaus žinios, kūrybiškumas, nuoseklumas – viskas ko reikia gerom treniruotėm”

TVARKARAŠČIAI

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
16:00
17:00
19:00
20:00

VIDEO

KONTAKTAI