APIE TRENERĘ

Eglė Vi – šokėja, choreografė, mokytoja bei energija ir charizma trykštanti asmenybė. Nuo mažų dienų pamilusi sceną, įkvėpta teatro bei muzikos veiklų, šokti Eglė prdėjo 16-os.

Eglė: “Supratau, jog čia jaučiuosi saugiai – šokis sujungia mano meilę kitoms meno šakoms, tai yra mano saviraiškos priemonė, padedanti papasakoti apie save. Šokdama parodau ką jaučiu čia ir dabar“.
Būtent dėl šios priežasties Eglė susidomėjo Waacking šokių stiliumi – tai atlikimo, ekspresijos, emocijų, charizmos ir energijos nestokojantis šokių stilius. Šis šokių stilius atkeliavo pas Eglę gyvenant Londone, kur ji taip pat baigė šokių bakalaurą University of East London.

Didžiąją šokių kelionės dalį Eglė šoko Hip Hop’ą, tačiau būdama atvira toliau ieškoti savęs bei semtis patirties iš kitų stilių, Eglė atrado Waacking stilių ir jį be galo pamilo. 

Treniruočių metu Eglė supažindins ir padės vystyti ne tik techniką ir muzikalumą, būdingą šiam stiliui, bet ir emocijos išraišką, ieškosite kiekvienam būdingo personažo, kuris padės atskelisti tikrąjį ‘aš’. 

Šokio mokėsi iš:

LAIMĖJIMAI

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Eglė dirbo/dirba prie šių nuostabių projektų : Justinas Jarutis ir Jessica Shy ‘Dainos be pavadinimo’ koncertas, Movement direction, Jessica Shy ‘Šokam lėtai’. Choreogrfė, Alen Chicco įvairūs koncertai., Choreografė ir šokėja, Sister on the Wire ‘ Keistas pasaulis’ . Šokėja, M.A.M.A apdovanojimai, atidarymo pasirodymas. Šokėja, Evgenya Redko vasaros turas, Kaunas. Šokėja, Evgenya Redko ‘ Vandenyne’ . Šokėja, Evgenya Redko ; Sutemoj’. Šokėja, Robyn ‘Honey’. Šokėja, More.Than.A.Human projektas, More than a space.

“Supratau, jog čia jaučiuosi saugiai – šokis sujungia mano meilę kitoms meno šakoms, tai yra mano saviraiškos priemonė, padedanti papasakoti apie save. Šokdama parodau ką jaučiu čia ir dabar“

TVARKARAŠČIAI

Treniruotės nevyksta

VIDEO