APIE TRENERĮ

Denis (a.k.a. B-boy Deni) breiką šoka nuo 2005-ųjų metų, o šokti moko nuo 2009-ųjų. Jis yra patyręs ir gerbiamas treneris bei šokėjas. Su nuotaika, tačiau užtikrintai, vedamos treniruotės duoda puikių rezultatų – kartą atėję į treniruotę, vaikai dažniausiai pasilieka čia ilgam ir po kiek laiko jau demonstruoja, ko išmoko. O išmoko Denis daug! Mokiniai ugdomi ne tik kaip solo šokėjai, tačiau mokomi ir darbo komandoje, negailint laiko statomi komandiniai šou, vyksta draugiškos kovos, ratukai… žodžiu – verda tikras breikerių gyvenimas!

Nuo 2007 m. pradėjęs skinti laurus tokiuose turnyruose kaip „Junior Contest“ ( 1 vieta), Denis jau žinojo, kad eina teisingu keliu. 2008 m. tame pačiame turnyre iškovojo 1 vietą šokdamas poroje, taip pat Break Dance Underground 2 „Seven 2 Smoke” rungtyje, Deni taip užėmė 2 vietą turnyre “Bboying on the way of Baltic“, 2 vietą„Street Style 2vs2“ ir t.t. Nuo 2008 m. yra breiko komandos “Uppercut” narys ir idėjų generatorius.

Šokio mokėsi iš:

LAIMĖJIMAI

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Vienas iš atsiliepimų - “Sūnus džiaugiasi treneriu, noriai eina į treniruotes. Treneris dėmesingas, pabendrauja ir su tėveliais, papasakoja kaip sekasi vaikui treniruotis. Viskas puiku!”

TVARKARAŠČIAI

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
16:00
17:00
18:00

VIDEO

KONTAKTAI