APIE TRENERĮ

Dainius – profesionalus sportinių šokių šokėjas, šokantis visą savo gyvenimą. Turi gerą humoro jausmą, gražią šypseną, sodrų balsą bei nerealiai šoka uždegančius Lotynų Amerikos šokius, tokius kaip JIVE, CHA CHA CHA, SAMBA, RUMBA, ROCK & ROLL, SWING, SALSA, SALSA CUBANA, PASO DOBLE bei, žinoma, BACHATA! Devintus metus Latino treniruotes SKILLZ studijoje vedantis Dainius, nuo rugsėjo turės pradedančiųjų, pažengusiųjų, komandinę “SWAY” ir porų šokėjų grupes.

Pradėjęs šokti nuo 4 metukų, Dainius net 14 metų treniravosi „Rid-Rito“ kolektyve, o savo, kaip profesionalo karjerą tęsė puikiai visame pasaulyje Lietuvą atstovavusiame sportinių šokių kolektyve „Žuvėdra“. Be daugybės apdovanojimų bei iškovotų prizinių vietų, Dainius, kaip vieną svarbiausių laimėjimų, išskiria 2002 m. Kopenhagoje vykusiame Europos čempionate laimėtas pirmąsias vietas tiek Lotynų Amerikos šokių, tiek Standartinių sportinių šokių kategorijose. Vienas paskutiniųjų laimėjimų – 2010 m. Pasaulio čempionate kartu su sportinių šokių ansambliu „Žuvėdra” iškovota 5-oji vieta.

Ar Lotynų Amerikos šokiai šokami tik poroje? Vat ir ne! Tam, kad išmoktumėte judėti kaip karšta latino mergina ar tikras latino vaikinas, visai nebūtina turėti porą… Vakarėlyje visus iš proto išvesite ir be partnerio ar partnerės, o paskui jau rinksitės, su kuriuo šokti… Dainiaus vedamose Solo Latino ir Latino poromis šokių treniruotėse nuo pačių pagrindų išmoksite šokti stilingus, niekada iš mados neišeinančius Lotynų Amerikos šokius (salsa, samba, rumba, jive, cha cha cha) be poros – solo ir poroje. Solo Latino treniruotės – tai didelis pliusas, nes nereikia ieškoti partnerio, pakanka tik Jūsų noro šokti. Tačiau jeigu turite porą, ar norite šokti poroje, Jums puikiai tiks Latino poromis šokiai!

Dainius asmeniškai pažada, kad jo vedamose Solo Latino ir Latino poromis treniruotėse bus žiauriai karšta! Leiskite savo šokių svajonei išsipildyti…

Visam pasauliui kraują kaitinantys Lotynų Amerikos šokiai ir SKILLZ studijoje!

Šokio mokėsi iš:

LAIMĖJIMAI

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Vienas iš atsiliepimų - “Man labai patinka, kad jis dėmesį kreipia į smulkmenas. Reikia ne tik išmokti žingsnelį, bet ir jį pajusti, bei išpildyti tiksliai. Taip pat jis visada paprašytas pakartoja judesius. Jei kas nesupranta, paaiškina iš kitų pusių, kaip galima plačiau, tiek teoriškai, tiek fiziškai parodydamas. Visada skiria tiek laiko išmokti judesį, kiek to prireikia šokejams. Na ir šiaip įspūdingo fainumo asmenybė.”

TVARKARAŠČIAI

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
19:00
20:00
21:00

VIDEO

KONTAKTAI