APIE TRENERĘ

Aistė savo šokių kelionę pradėjo būdama vos penkerių, kai mama ją užregistravo į pirmąsias šokių pamokas. Dar nespėjus apsilankyti pirmojoje šokių pamokoje, jos vidinis jausmas tvirtino, kad šokis ją lydės visą gyvenimą.

Pradėjo nuo šiuolaikinio, modernaus šokio, eigoje paragavo baleto ir meninės gimnastikos subtilybių bei įgavusi 11 metų šių šokių stilių patirties, nusprendė pasukti gatvės šokių kryptimi. SKILLZ studija buvo pirmoji šokių studija, artimai supažindinusi Aistę su: Locking, Dancehall, Hip Hop ir House stiliais.

Vienintelis stilius, taip giliai įstrigęs jos širdyje, buvo Dancehall. Apsilankiusi pirmojoje Dancehall stiliaus treniruotėje, Aistė iškart suprato, jog tai jos stilius. Susipažinusi su šiuo stiliumi, iš naujo pamilo šokį bei iš naujo pamilo save.

Kaip sako Aistė: „Dancehall atvėrė duris į pasitikėjimą savimi, moteriškumą, stiprybę, nepriklausomybę ir drąsą.

Mergina, kuri kažkada pergyveno dėl tam tikrų visuomenės suformuotų kompleksų bei nustatytų grožio standartų sampratos, tapo ta, kuri tuos standartus sulaužė, o visa tai atsitiko šokio bei pačios Dancehall kultūros dėka“

Aistė jaučiasi saugi, nes žino, jog šokyje visuomet atras prieglobstį savo visoms emocijoms, kurios laikui bėgant tampa pačia gražiausia kūrybine saviraiškos forma.

Aistė: „Žinau, jog tą prieglobstį, pasitikėjimą savimi bei stiprybę kartu bei atskirai atras ir mano treniruotėse apsilankę mokiniai, nes Dancehall – tai šokių kultūra, kuri vieningai suburia ir priima visus“.

Šokio mokėsi iš:

LAIMĖJIMAI

1 vieta

2 vieta

3 vieta

„Esu tikra, jog meilė sau ir kitiems ateina per šokį - tai terpė, kurioje visuomet jausiesi saugus ir suprastas“

TVARKARAŠČIAI

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
21:00

VIDEO

KONTAKTAI