TAISYKLĖS

 1. organizuoti ugdymo procesą vadovaujantis LR įstatymais, studijos nuostatais, vidaus ir kitais teisės aktais;
 2. užtikrinti kokybišką ugdymo programų vykdymą;
 3. sudaryti Ugdytiniui saugias ir sveikas ugdymosi sąlygas studijoje;
 4. jeigu dėl susiklosčiusių objektyvių priežasčių numatytu laiku užsiėmimas negali įvykti, Paslaugų teikėjas pasilieka teisę keisti užsiėmimo datą ir laiką, prieš tai įspėjęs Paslaugų gavėją;
 1. VAIKO SVEIKATOS PAŽYMĄ asmenims iki 18 metų būtina pristatyti tik tuo atveju, jei gydytojas nuspręs, kad užsiėmimas gali pakenkti vaiko sveikatai arba vaikas negali šokių treniruotėse dalyvauti pilnu fiziniu krūviu. Tokia pažyma pridedama prie šios sutarties.
 2. Kiekvieną treniruotę privaloma turėti šokiui skirtą aprangą, persiauti švarią, tam skirtą švarią avalynę.
 3. Atvykti į treniruotes 5-15 min iki treniruotės, kad spėtumėte persirengti. Jeigu laiku atvykti nespėjate – perspėti trenerį.
 4. Stebėti treniruočių nėra galimybės, todėl treniruotes kviečiame išbandyti jose šokant. O draugai, ne studijos nariai laukia už salės ribų.
 5. Negalint lankyti treniruočių reguliariai, apie tai būtina iš anksto pranešti treneriui.
 6. Treniruotės metu vykdyti tik trenerio parodytus bei paaiškintus veiksmus/judesius. Atlikti judesius tiksliai taip, kaip buvo paaiškinta, nes priešingu atveju, studija neatsako už šokėjo sveikatos pablogėjimą ar kitus sutrikimus. Kilus klausimams visada galite kreiptis į trenerį.
 7. Už nepilnamečių kelionę į studiją ir iš jos, taip pat už elgesį pamokų metu atsako jų tėvai ar globėjai.
 8. Draudžiama atvykti į treniruotes apsvaigus nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.
 9. Treniruotės metu nepalikti salės prieš tai neinformavus/nesuderinus su treneriu.
 10. Šokti galima tik studijos patalpose/salėse. Draudžiama groti muziką, triukšmauti ir bėgioti koridoriuose bei bendro naudojimo patalpose.
 11. Treniruotės gali būti filmuojamos ir/ar fotografuojamos o medžiaga patalpinta studijos interneto kanaluose bei reklamoje. Savarankiški filmavimai/fotografavimai turi būti derinami su administracija.

Daiktų saugojimo spintelės skirtos saugoti daiktus tik treniruotės metu. Po treniruotės raktelį palikite spintelės spynelėje. Pametus raktelį prašome kompensuoti už naujo raktelio gamybą/spynelės keitimą (kaina 5 eur). Studija neprisiima atsakomybės už studijoje paliktus daiktus

 1. Apmokėjimas už treniruotes, nusprendus lankyti šokius, turi įvykti po pirmos nemokamos treniruotės. Individualiais atvejais gali būti sumokama vėliau, prieš tai pasitarus su treneriu.
 2. Mokestis yra mokamas už kalendorinį mėnesį (po bandomosios treniruotės)
 3. Mokama mėnesį į priekį kiekvieno mėnesio pradžioje per pirmą užsiemimą. Jei pradedama šokti ne nuo mėnesio pradžios, tokiu atvėju teirautis trenerio dėl mokėjimo tvarkos.
 4. Mokama suma priklauso nuo pasirinkto abonemento
 5. Studijoje taikomos nuolaidos* papildomai pritaiko treneris(-ė) suderinus atskirai (*nuolaidos nesumuojamos)
  1. Studento (-15 proc): pateikus galiojantį studento pažymėjimą
  2. NVŠ krepšelio nuolaida
  3. Kitos nuolaidos/akcijos
 1. Atsiskaitymas galimas grynais arba mokant bankiniu pavedimu.
 2. Abonemento mokestis yra laikomas negrąžinamų lankymo garantu, todėl prieš nusprendžiant nebelankyti rekomenduojama išnaudoti visas turimas treniruotes bei padengti turimus įsiskolinimus jei tokių yra.
 3. Nenugalimos jėgos (force majeure), Vyriausybės draudimas, ribojimas vykdyti veiklą: studija pasilieka teisę sustabdyti abonemento galiojimo laiką ir situacijai normalizavusis, jį proporcingai pratęsti.

Jei turite daugiau klausimų, pasistengsime į juos atsakyti šiais kontaktais. Jauskitės laisvai, skambinkite ir/ar rašykite.