SKILLZ pradėjo teikti naują paslaugą - šokių salių nuomą

Šokių studija atvėrė duris visiems norintiems tobulėti šokių srityje ir ne tik. Anksčiau gauti salę, norint šokti savarankiškai, buvo gana sudėtinga, reikėdavo prašyti pažįstamų, prašyti raktų, tartis dėl kainos ir galiausiai išsiaiškinti ar norimu laiku salė neužimta. Nuo šiol to daryti nebereikia, viskas vyksta online!

SKILLZ studijoje yra šešios salės nuo 50 iki 200 kv.m., kuriomis galima pasinaudoti ne tik šokio treniruotėms, bet ir seminarams, susitikimams, filmavimams, jogai, kovos menams, pasibuvimams ir bet kam, kam yra fantazijos. Salės veikia nuo 7 val. ryto iki 23 val. vakaro (naujomis salėmis galima naudotis ir ilgiau) kas dieną. Patekimas į sales veikia per programuojamas spynas, o prisijungimo instrukcija gaunama el. paštu po rezervacijos patvirtinimo ar sutarties pasirašymo (jei norima nuomoti ilgesniam laikui). 

Privalumai:

  • Puikus susisiekimas iš visų Vilniaus mikrorajonų;
  • Nemokamas parkingas klientams darbo dienomis nuo 18 val. ir visą dieną savaitgaliais;
  • Atskiri persirengimo kambariai;
  • Beraktė praėjimo kontrolė;
  • Kokybiška garso aparatūra.


„Tai kas vyksta šiuo metu yra neįtikėtina, ir nors, iš pirmo žvilgsnio, kiekvienas dirba už save, dėl tam tikrų priežasčių atsirado bendrumo jausmas ir nuo to laimi klientas. Jei ieškai erdvės savo veiklai, būtent dabar yra geriausias laikas prisijungti” – teigia studijos vadovas Dmitrijus F. 

Studija atsidarė 2010 metų rugsėjį, sulaukė didelės sėkmės ir laikui bėgant – pripažinimo. Toks pokytis yra dar vienas svarbus žingsnis siekiant studijos pagrindinio tikslo – „kad visi pasaulio žmonės šoktų”.

Detalesnė informacija https://skillz.lt/patalpos/