Kaip nusistatyti ir pasiekti išsikeltus šokio tikslus

Geriausias pradedančiojo šokėjo tikslas yra (kad ir kaip banaliai tai skambėtų) smagiai praleisti laiką, bet kai pradėsi šokti, norėsi išsikelti sau tam tikrus tikslus. Šis straipsnis tau padės išsiaiškinti, ko nori ir kaip tai įgyvendinti.

Ką mėgsti šokti?

Norėdamas išsikelti šokių tikslą, kurį iš tikrųjų norėtum pasiekti, pirmiausia turi išsiaiškinti, kas tau patinka arba kas tave įkvepia.

Ar praeityje buvo akimirkų, kurios privertė tave pagalvoti: „Dieve mano, tai taip nuostabu”? Panagrinėk, kas tave privertė taip jaustis. Ar esi matęs, kaip kas nors tiesiog nurovė stogą kovodami battle, ir tada pagalvojai: „KADA NORS TAI BŪSIU AŠ”?. Ar tave domina varžybos arba renginių planavimas? Žiniasklaida?

Kad ir kas tai bebūtų, šis jausmas yra varomoji jėga užsibrėžti ir pasiekti savo šokio tikslą. Taigi, kai tik suprasi savo „kodėl”

Išsikelk vieną konkretų, ilgalaikį šokių tikslą

Geras šokių tikslas yra konkretus, išmatuojamas, pasiekiamas, realus ir laiku įgyvendinamas. Trumpai, jame turi būti nurodyta „kas, ką, kada, kur”.

1 pavyzdys: „Mano tikslas yra: iki šio mėnesio pabaigos nufilmuoti savo pirmąjį Hip Hop vaizdo klipą.”

2 pavyzdys: „Mano tikslas yra: mokytis Poppingo technikos, pramokti šokti freestyle ir 2023 m. kovo mėn. dalyvauti savo pirmojoje šokių kovoje.”

3 pavyzdys: „Mano tikslas yra: 2023 m. birželio mėn. dalyvauti atrankoje į komandą.”

O kai išsikelsi pagrindinį tikslą…

Nustatyk keletą trumpalaikių šokių tikslų

Prieš tai pateikti tikslų pavyzdžiai buvo ilgalaikiai, galutiniai tikslai, tačiau, kad juos pasiektum, turi suplanuoti dalinius, trumpalaikius tikslus, kuriuos reikia pasiekti. Strategiškai apgalvok, ką turi padaryti prieš pereidamas prie kito žingsnio.

1 pavyzdys: „Treniruotis ir lavinti lankstumą” / „Sutaupyti reikiamą sumą pinigų kostiumų gamybai”.

2 pavyzdys: „Per mėnesį išmokti pagrindinius Popping judesius”.

Užsirašyk savo šokių tikslus!

Viskas tampa 10000 % realiau, kai užrašoma. Užsirašyk savo šokių tikslus telefono užrašuose, dienoraštyje, visur, kur juos matysi kiekvieną dieną.

Rašydamas stenkis, kad tikslai būtų išdėstyti pozityvia kalba.

Pavyzdžiui, vietoje „Nustok būti toks drovus” parašyk „Treniruotėje prisistatyk daugiau žmonių”.Būk realistiškas ir lankstus nustatydamas šokių tikslus

Nustatyk konkrečius, išmatuojamus terminus, kad būtų aišku, kada ką nors įvykdysi. Jei esi labiau vizualus žmogus, visas datas išdėstyk kalendoriuje, kad galėtum pažvelgti į likusį laiką.

Išlik lankstus savo šokių tikslų atžvilgiu. Palik šiek tiek erdvės klaidoms ir improvizacijai. Ne viskas pavyks tiksliai taip, kaip suplanuota ar tikėtasi, tačiau dėl to stresuodamas praleisi šios keliones teigiamas puses.

Viso proceso metu išlaikyk šokį smagų ir lengvą!

 

Švęsk savo pasiekimus

Kai pasieksi savo šokio tikslą, švęsk! Švęsti tai, ką pasiekei, yra ne tik pelnyta, bet ir puikus teigiamas pasidrąsinimas.

Tai padės tau jaustis užtikrintai, kad galėtum imtis kito dalyko, kurį nori išbandyti kaip šokėjas.

Linkime sėkmės siekiant savo tikslų!