Visada sunku padaryti sprendimą, kai nėra tinkamos patirties. Taip pat ir su šokiais, kaip išsirinkti šokių stilių, kai niekada nesi net bandęs šokti? Šioj situacijoj puikiai padeda bandomosios treniruotės. Jos leidžia ne tik susipažinti su šokių stiliumi ir grupės nariais, bet ir yra puikus būdas susipažinti su treneriu bei suprasti jo charakterį ir jo mokymo stilių.

SKILLZ šokių studijoje galite pabandyt KIEKVIENĄ stilių visiškai nemokamai prieš perkant abonementą, tereikia tik užsiregistruoti ir ateiti į treniruotę. Turėkite omeny, kad administracija neleis jums stebėti treniruotę iš šalies – geriausiai pajusite studijos ir treniruotės atmosferą tik jeigu patys eisite šokti. 

Taigi, prisiminkite šiuos patarimus ir pirmyn į pirmąją šokių treniruotę! Šokių studijos darbuotojai ir nariai visada yra labai paslaugūs naujokams, kadangi visi supranta, kaip jie jaučiasi – visi kažkada buvome pradedantieji. Ir nebijokite ateiti vieni! Pradėti šokti buvo jūsų sprendimas ir jūs patys turite jį įgyvendinti. Jeigu visgi nedrąsu, pasiimkite kartu draugę ar draugą, bet prisiminkite, kad jis/jį irgi turės šokti! Galbūt perduosite savo užsidegimą pradėti šokti ir su jumis atėjusiam žmogui, ir jūsų patirtis bus dar smagesnė.

Tad griebkite patogią aprangą, avalynę, nusiteikite gauti daug informacijos, naujų terminų, žinokite, ko norite iš treniruočių ir ateikite šokti!

Iki susitikimo šokių studijoje!

Šaltinis: 6 Things To Know Before Taking Your First Dance Class; Steezy Blog
https://www.steezy.co/posts/first-dance-class-tips