APIE TRENERĘ

Viktoria Khmelchenko aka Viktoria Indeed – šokėja, choreografė iš Baltarusijos. Jos pagrindiniai stiliai yra Contemporary, Experimental ir Waacking. Viena iš experimental komandos “Indeed Crew” narių ir įkūrėjų.

Viktorija yra nuolatinė šokio tyrinėtoja, jai labai svarbu tobulinti savo šokio lygį ir įgyti naujų žinių bei patirties. Per savo šokio karjerą lankė daugybė meistriškumo seminarų ir šokių programų, tarp jų ir iš visame pasaulyje žinomų mokytojų.

Kaip sako pati Viktorija: “Savo užsiėmimuose visada stengiuosi parengti kuo įvairesnę ir naudingesnę informaciją.

 Visapusiškam šokėjų mokymui daug laiko skiriu šiuolaikinio šokio technikoms, improvizacijai (tiek individualiai, tiek su partneriais) ir choreografijoms”.

Viktorija mėgsta skirti laiko šokėjų tarpusavio bendravimui ir šokio dialogui. Jai svarbu ne tik išmokyti šokėjus judėti, bet ir tobulinti jų žinias apie žmogaus kūno kultūrą, sandarą, kiekviename ugdyti gebėjimą išreikšti save per šokį ir ieškoti savo vizijos.

Šokio mokėsi iš:

LAIMĖJIMAI

1 vieta

2 vieta

3 vieta

“Savo užsiėmimuose visada stengiuosi parengti kuo įvairesnę ir naudingesnę informaciją. Visapusiškam šokėjų mokymui daug laiko skiriu šiuolaikinio šokio technikoms, improvizacijai (tiek individualiai, tiek su partneriais) ir choreografijoms”

TVARKARAŠČIAI

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
19:00

VIDEO

KONTAKTAI