Vasaros šokių stovyklos, arba kur Jūsų vaikas turi būti šią vasarą!

Jūsų šeimoje auga kūrybiškas ir aktyvus vaikas ar paauglys? Suteikite Jam galimybę išreikšti save per šokį ir kūno kalbą. Pati geriausia galimybė tai padaryti – šokių stovykla, kviečianti vaikus (ir ne tik) mėgautis atostogomis su nauda. Tai stovykla, kurioje Jūs ir Jūsų vaikas išmoks pagrindinius skirtingų šokių stilių judesius arba sugebės pakelti savo šokių įgūdžius į kokybiškai naują lygmenį.

Šokių stovyklų privalumai

Stovyklos siūlo savo svečiams – vaikams, jaunimui ir suaugusiems, milžinišką šokių pamokų įvairovę. Šių pamokų programas sudaro kompetetingi ir profesionalūs šokėjai/šokių mokytojai, , kurie moko mokinius šokti šokių studijose.

Be to, kiekvienoje tokioje stovykloje stengiamasi skatinti visapusišką ir įvairiapusį vystymąsi. Siekiant atskleisti stovyklautojų potencialą, treneriai rengia šokių konkursus, pramoginius renginius ir šou.

Šokių stovyklos yra gera galimybė pailsėti ir tuo pačiu metu praleisti laiką su savo mėgstamu pomėgiu, rasti naujų draugų ir pagerinti fizinę forma ir patobulėti.

Pristatome Jums keletą vasaros šokių stovyklų į kurias verta atkreipti dėmesį:

Stovyklų palyginimas, toliau rasite trumpą  kiekvienos stovyklos aprašymą.* kaina priklauso nuo užsiregistravimo laiko, paketo ir kitų aplinkybių.

Vasaros stovykla „7 ŠOKIŲ DIENOS
organizuoja Dancefit studija

Stovykla kuri jau septintus metus iš eilės kviečia vaikus ir paauglius praleisti vasarą drauge su tarptautinę patirtį turinčiais vadovais – šokių mokytojais – animatoriais, kurių programa paremta užsienio stovyklų pagrindu. Stovyklos programa kasmet yra tobulinama ir atnaujinama, todėl sulaukia vaikų, kurie nuolatos sugrįžta.

Stovyklos metu skatins fizinį aktyvumą: vaikai bus supažindinami su populiariausiais visame pasaulyje šokių stiliais, įvairiomis sporto šakomis, vaidybos, teatro ypatybėmis bei menine – kūrybine veikla. Stovyklautojai turės galimybę pramogauti gamtoje, maudytis, plaukioti valtimis ir žaisti sporto aikštelėse. Stovyklautojai dalyvaus komandinėse rungtyse, varžybose ir viktorinose, kurių metu kiekvienas iš jų patirs bendravimo ir bendradarbiavimo džiaugsmą. Visų rungčių rezultatai bus sumuojami ir paskutinę dieną vyks komandų apdovanojimai.

Nuoroda į stovyklos puslapį: http://dancehall.lt/2-dancehall/28-vasaros-sokiu-stovyklos-2.html

Šokių stovykla “MAN”
organizuoja ŠOK ŠOK šokių studija

Tai 6-tą kartą organizuojama vasaros šokių stovykla vienijanti įvairius šokių stilius. Penkias dienas užima stovyklautojus intensyvia šokių dienotvarke, pažindina su menu ir kūryba, bei lavina itin svarbias asmenybės savybes. Stovykla organizuojama skirtingo pajėgumo grupėmis, todėl dalyvauti gali visi norintys – ir naujokai, ir pradedantys, ir jau įgudę ar pažengę šokėjai.

Šokių treneriai stovykloje: Agnė ir Natalija – būdamos aktyviomis šokėjomis, mokytojomis, prisideda (tiek organizcija, tiek vedimu, tiek dalyvavimu) prie įvairių šokių ir kitų renginių Lietuvoje. Svetainėje rašo kad prie stovyklos komandos prisidės kviestiniai svečiai, mokytojai, savo sričių profesionalai.

Stovykloje jūsų laukia didelę patirtį turintys kvalifikuoti šokio mokytojai, puikiai žinantys, ko reikia tikram šokėjui. Show dance, Hip-hop, House, Dancehall, Contemporary, Vouge, Reggaeton, Latino ir kiti šokių stiliai, mankšta bei fizinio rengimo ir lankstumo pamokos. Trys – , keturios šokių pamokos kasdien, poilsis, pramogos, pamokos gamtoje, baseinas po atviru dangumi ir kita veikla.

Nuoroda į renginį FB: https://www.facebook.com/sokiustovyklaMAN/

Dar viena puiki šokių stovykla “SKILLZ CAMP”
organizuoja šokių studija SKILLZ.

SKILLZ Camp – tai jau antrą kartą organizuojama šokių stovykla, vienijanti įvairius gavės šokių stilius. Šiemet organizuojamos dvi pamainos – atskiros vaikų (10-13m.) ir suaugusių savaitės (14m.+). Stovykloje šokių pamokas ves ne tik SKILLZ treneriai, bet ir kviestiniai svečiai iš užsienio. Stovyklautojų laukia įvairių pažangumo lygių šokių pamokos, cypher‘iai, vakarėliai ir šokių kovos! Stovykla vyks Elniakampio sodyboje (tik 28km nuo Vilniaus) – daug erdvės, tvenkinys maudynėms, net kelios erdvios salės treniruotėms bei papildomos pramogos – futbolas, krepšinis, tinklinis bei lauko tenisas.

Kas jūsų laukia?

Visų gatvės šokių stilių pamokos (erdvioje salėje ir po atviru dangumi) su SKILLZ treneriais ir kviestiniais svečiais iš užsienio, kūrybinės dirbtuvės, komandos formavimo užduotys, protmūšiai, futbolas, tinklinis, stalo tenisas, maudynės ežere, šviežias ir skanus kvėpuoti miško oras bei gardus maistas.

Nuoroda į stovyklos puslapį: http://skillzcamp.lt/  

Intensyvi Low Air vasaros šokio stovykla „Jam in the village

Low Air šokio mokykla kviečia, savęs amžiumi neribojantį jaunimą, į šokio stovyklą kaimo turizmo sodyboje, įsikūrusioje Nečiūnų ežero vaizdingoje pakrantėje. Stovykla turi dvi pamainas: Rugpjūčio 6 – 12 d. (I pamaina) kviečiami visi, 14 metų sulaukę ir vyresni, įvairios šokio patirties turintys šokio entuziastai. Rugpjūčio 10 – 12 d. (II pamaina) kviečiami prisijungti visi dirbantieji, įvairios šokio patirties turintys šokio entuziastai, savaitgalį norintys praleisti intensyviai šokdami.

Stovyklautojų laukia rytinės Kalanetikos pamokos, gatvės šokio pamokos 3 kartus per dieną, šiuolaikinio šokio pamokos, muzikalumo ugdymo praktinės pamokos, kūrybinės dirbtuvės, hip hop subkultūros istorija, šiuokaikinis šokis teatre, teorinės paskaitėlės, diskusijos, filmų peržiūros, šokių vakarai, jam’ai, šokių kovos, teminiai vakarai bei kitos pramogos.

Nuoroda į renginį FB:  https://www.facebook.com/events/128830287965337/

Šokių stovykla „Dance Camp“
kuri organizuoja ME GUSTA šokių studija.

Šokių stovykla yra atvira ir pritaikyta visiems, kviečia visus norinčius – vaikus, paauglius ir jaunimą. Nesvarbu ar vaikas yra pradedantysis, pažengęs, ar išvis niekada nešokęs(-us)! Stovykloje sudaromos dvi grupes – pradedantiesiems bei pažengusiems šokėjams, kad kiekvienas stovyklautojas rastų sau tinkamą sudėtingumo ir aktyvumo lygį.

Jūsų laukia stovykloje mokytojai iš užsienio , gatvės šokių pamokos 3 kartus per dieną , šokių kovos, filmų peržiūros, naktinis žygis, orientacinės, sportinės varžybos, , jammai ir kt.

Nuoroda į stovyklos puslapį: http://megusta.lt/naujienos/dancecamp-lt-2018/

Trippy Dance Camp
organizatorius ANT šokių studiją

Trippy Dance Camp – Tarptautinė šokių stovykla, kurioje ne tik išlaisvinsite savo vaizduotę, bet ir tobulinsite šokio sugebėjimus su mokytojais iš Prancūzijos, Olandijos, Rusijos bei Lietuvos. Stovyklos programoje seminarai, Q&A su mokytojais, šokių kovos, Cypher’iai, vakarėliai ir daug kitos veiklos.

Nuoroda į renginį FB: https://www.facebook.com/events/157838871587522/

Šokių stovykla yra labai naudinga pramoga, kuri turi daug privalumų tiek vaikams tiek suaugusiems.

Pažymėkime svarbiausius iš jų:

    1. Stovyklautojų savarankiškumas. Stovyklą galima vadinti “gyvenimo mokykla” – Jūs patenkat į naują atmosferą, peržengiat savo komforto zoną. Mokotės prisitaikyti prie skirtingų sąlygų, rasti bendrą kalbą su naujais pažįstamais. Ir tai yra neginčijamas pliusas individualumo ugdymui.

 

    1. Sveikatinimas. Atsižvelgiant į individualų požiūrį į kiekvieną, sukurtos sąlygos stiprinti kiekvieno stovyklautojo sveikatą.

 

    1. Fizinis aktyvumas. Dėl nuolatinių varžybų, pramogų ir treniruočių gryname ore stiprinsite savo kūną.

 

  1. Visapusiškas vystymasis. Stovyklose organizuojami spektakliai, koncertai, konkursai, estafetes, šokių kovos ir daug kitos veiklos.