Vasara – laikas tobulėti savarankiškai!

Šok vos už 20 EUR/mėn, kasdien nuo pirmadienio iki ketvirtadienio nuo 19 iki 21 val.

(Liepos 2 – Rugpjučio 30) net trijose salėse! Laikas skirtas šokėjams, kurie šoka jau kurį laiką ir nori tobulėti savarankiškai. Tai “OPEN TIME” treniruočių analogas. Čia besirenkantys šokėjai savarankiškai ar su kitų pagalba atidirbinėja jau išmoktus judesius, treniruoja ištvermę, ieško naujų idėjų savo šokį/freestyle pakelti į naują lygį.
Lankymasis šiose treniruotėse kainuoja 20 EUR/mėn. (mokama už kalendorinį mėnesį į priekį atvykus į pirmą treniruotę). Vienas kartas kainuoja 5 EUR. Mokėjimas labai palankus, nes pradėjus lankyti ne nuo mėnesio pradžios ar kitais nestandartiniais atvejais šokėjas pats pasirenka, ar mokėti kaip už mėnesį, ar už pavienes treniruotes. Dėl techninių priežasčių suma proporcionaliai ar kitaip negali būti dalijama. Esant individualiems nestandartiniams atvejams kreiptis info@skillz.lt arba tiesiai į administraciją.

Todėl nusiteikiame nepraleisti vasaros veltui, ir gerai išnaudokime laisvą laiką!

Registracijos čia nėra, tiesiog ateini, susimoki ir šoki.

Taip pat naujovė šiais metais – tvarkaraštis, pagal kurį šokėjai turės prioritetą/pirmenybės teisę tam tikru laiku tam tikroje salėje įjungti savo stiliaus muziką. Naujovė veikia šitaip: 1. Jei salėje susirenka skirtingų stilių šokėjai, prioritetas įjungti muzika skiriamas to stiliaus šokėjui, kurio stilius nurodytas tvarkaraštyje. 2. Jei pagal tvarkaraštį nurodyto stiliaus šokėjų nėra, gali būti grojamas kito stilius muzika pagal pirmumo teisę (kas pirmas ateis į salę ir norės įjungti savo muziką). 3. Visada laikytis tvarkos, tausoti studijos inventorių, aparatūrą bei gerbti kitus ir jų muziką, atrandant pliusus šokant pagal kito stiliaus muziką.

Tvarkaraštis*: (Lukiškių g. 5)

19:00-20:00 Underground-House, Small-Popping, Main-Breaking
20:00-21:00 Underground-Vogue, Small-Hip Hop, Main-Dancehall

*tvarkaraštis gali nežymiai keistis