Vogue stilius

Vogue šokis kilo iš LGBTQ juodaodžių pogrindžio ir buvo įkvėptas mados žurnalo “Vogue”. Šiuo metu yra išskiriami net trys skirtingi “Vogue” šokimo stiliai: Vogue Old Way, Vogue New Way ir pasaulyje labiausiai išpopuliarėjęs Vogue Fem. Pastarąjį sudaro du tokie šokimo būdai, kaip “Soft & Cunt” ir “Dramatics” bei 5 elementai, kuriuos privaloma įvaldyti norint šokti taisyklingai – tai Hands Performance, Catwalk, Duckwalk, Floor Performance, Spins & Dips.

Apie Vogue šokio istoriją.

  • Pradedantieji: nuo 14 m. ir daugiau amžiaus – treniruočių metu bus gilinamasi į skirtingus Vogue šokio stilius, daug dėmesio bus skiriama visiems Vogue elementams, koordinacijos lavinimui, rankų iliuzijoms bei pozavimui išlaikant grakščias ir tiesias kūno linijas.
  • Pažengę: 14 m. ir daugiau amžiaus – treniruotės tiks jau mokantiems judėti vogue ritmais, susipažinusiems su Vogue šokio kultūra, šokio elementais ir norintiems giliau studijuoti vogue šokį, jo technikas, lavinti muzikalumą bei kūno kontrolę. Bus mokoma sudėtingesnių technikų, junginių ir choreografijų, lavinamas muzikalumas. Grupė ruošis renginiams bei konkursams, todėl siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus. Visada kviečiame ateiti į pradedančiųjų treniruotę, nors ir esate šokę anksčiau. Norint lankyti pažengusių treniruotes būtina pasitarti su treneriu.

REGISTRUOTISTAISYKLĖSD.U.K.

Tvarkaraštis

(Basanavičiaus g. 7)

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
18:00
20:00

Dar video: