Urban choreo

Jau pats pavadinimas sufleruoja, kad mokysitės įvairiausių choreografijų su skirtingų šokių (Hip Hop, Dancehall, Popping ir kt.) elementais. Šoksite pagal populiarias šių dienų dainas, gilinsitės į pačią šokio kultūrą.

  • Pradedantieji: nuo 14 m. ir daugiau amžiaus – Išmoksite įvairių stilių pagrindų bei technikų, kurias treniruočių metu  jungsite į choreografijas pagal populiariausias dainas, šių dienų “hitus”. Nemažai dėmesio skirsite kūno lavinimui, lankstumui. Norint išmokti kuo daugiau ir siekiant geresnių rezultatų, lankomumas treniruotėse labai svarbus
  • Pažengę:  nuo 14 m. ir daugiau amžiaus – kadangi pagrindu jau turite, šių treniruočių metu gilinsite savo žinias apie skirtingus gatvės šokių stilius (Hip Hop, Dancehall, Popping ir kt.), dar labiau lavinsite muzikalumą, lankstumą ir ištvermę. Mokysitės sudėtingesnių choreografijų, todėl treniruočių lankomumas yra labai svarbus. Visada kviečiame ateiti į pradedančiųjų treniruotę, nors ir esate šokę anksčiau, norint lankyti pažengusių treniruotes  būtina pasitarti su treneriu.

REGISTRUOTISTAISYKLĖSD.U.K.

Tvarkaraštis

(Lukiškių g. 5)

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
18:30

(Basanavičiaus g. 7)

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
16:45