Latino

Tai šokiai, kilę iš Lotynų Amerikos. Kaip ir pati šalis, tai šilti, seksualūs ir subtilūs šokiai. Latino apima labai daug stilių. Pagrindinis jų yra laisva, atpalaiduojanti, linksma ir uždeganti Salsa.  Ne mažiau populiari Samba – energinga, dinamiška, veržli, lanksti. Kiek kitoks stilius yra Cha cha cha – griežtas, tikslus, statiškas ir ritmingas. Latino šokiuose labai svarbu išreikšti kiekvieno stiliaus išskirtinumą bei temperamentą. 

  • Pradedantieji: – Kas mėnesį mokysitės vis skirtingų lotynų amerikos šokių stilių ir jų istorijos. Treniruotėse galite tikėtis ne tik bazinių žingsnelių, bet ir nesudėtingų junginių bei choreografijų. 
  • Pažengę:  – treniruotės tiks jau mokantiems judėti Lotynų Amerikos ritmais, susipažinusiems su baziniais judesiais ir norintiems šokti sudėtingesnius šokius, lavinti muzikalumą bei kūno kontrolę. Siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus. Visada kviečiame ateiti į pradedančiųjų treniruotę, nors ir esate šokę anksčiau. Norint lankyti pažengusių treniruotes  būtina pasitarti su treneriu.
  • Poromis – mokysitės latino šokių subtilybių šokant poroje. Išmoksite skirtingų stilių ir kaip juos atskirti tarpusavyje. Lavinsite kūno plastiką ir muzikalumą.

REGISTRUOTISTAISYKLĖSD.U.K.

Tvarkaraštis

(Lukiškių g. 5)

Treniruotės nevyksta

Dar video: