Popping stilius

Gatvės šokių stilius, atsiradęs 1960-70- aisiais metais Californijoje ir iš ten išplitęs per visą pasaulį. Poppingas dažniausiai yra šokamas pagal funk’o muziką. Poppingo išskirtinumas yra jo pagrindinėje technikoje: Pop – greitas raumenų įtempimas ir atpalaidavimas, iš kurio ir kilo šokio pavadinimas. Į poppingo šokį įeina daug sub stilių kaip: Robot, Waving, Tutting, Gliding and Sliding, Boogaloo Rolls ir dar daugiau.. Šokio metu kuriamos neįtikėtinos iliuzijos.

  • Pradedantieji: nuo 8 m. amžiaus – Treniruotės patiks norintiems lavinti kūno plastiką, koordinaciją bei klausą. Bus mokoma bazinių popping judesių, technikų, nesudėtingų junginių ir choreografijų, lavinamas muzikalumas. Grupė ruošis renginiams bei konkursams, todėl siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus.
  • Pažengę: – treniruotės tiks jau mokantiems šokti popping’ą, susipažinusiems su baziniais judesiais ir norintiems giliau studijuoti šį šokį, jo technikas, lavinti muzikalumą bei kūno kontrolę. Bus mokomos bazinių popping judesių variacijos, technikos, sudėtingesni junginiai ir choreografijos, lavinamas muzikalumas ir improvizaciniai gebėjimai. Grupė ruošis renginiams bei konkursams, todėl siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus. Visada kviečiame ateiti į pradedančiųjų treniruotę, nors ir esate šokę anksčiau. Norint lankyti pažengusių treniruotes būtina pasitarti su treneriu.

REGISTRUOTISTAISYKLĖSD.U.K.

Tvarkarasčiai

(Lukiškių g. 5)

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
18:00
20:00

Dar video:

0
Connecting
Please wait...
Siųsti žinutę

Atleisk, mes dabar nesame Online. Parašyk mums žinutę ir mes atrašysime Tau į el. paštą.

Tavo vardas
* Tavo El. pašto adresas
* Kuo galėtume Tau padėti?
Prisijunkite

Reikia pagalbos? Parašyk mums ;) Mes sutaupysime Tavo laiką ieškant informacijos

Tavo vardas
* Tavo El. pašto adresas
* Kuo galėtume padėti?
Mes esame Online !
Atsiliepimas

Padėk mums tobulėti! Čia gali palikti savo pastabas ir pastebėjimus ;) Dėkojame !

Kaip įvertintum pagalbą, kurią Tau suteikėme?