Open Style/Choreo

Truputis istorijos
Kuo ypatingos choreo treniruotės?
Ko išmoksiu?
choreo suteikia kūnui?
Kokią grupę rinktis?
Tvarkaraštis
Registracija

Truputis istorijos

Open style/Choreo – įvairių gatvės šokių stilių mišinys, tarsi kokteilis, kurio skonis priklauso nuo trenerio pasirinkimo. Mūsų trenerio Dimos choreografijų pagrindas – hiphop, breikas, popping ir kitos gatvės šokių technikos.

Los Andželo choreografai – pirmieji, kurie iš skirtingų šokių stilių pradėjo komponuoti vientisas choreografijas, atliekamas pagal popmuzikos kūrinius. Dabar šios kultūros reikšmė – labai išaugusi. Vieni kiečiausių meistrų (Parris Goebel, Mattas Steffanina ir daugelis kitų) kuria pasaulinio lygio žvaigždėms: be jų choreografijų neapsieina tiek koncertiniai pasirodymai, tiek vaizdo klipai (patyrinėkite JLO, Justiną Bieberį, Rihanną ir kitus). Tad nenustebkite, jei treniruotėje pasijusite kaip tikrame vaizdo klipe!

Kuo ypatingos Open style/choreo treniruotės?

Sunku nuspręsti, kokio stiliaus šokių treniruotes norisi lankyti? O gal taaaaip norisi paragauti visko bent po truputį? Tuomet open style/choreo pataikys tiksliai į dešimtuką. Treniruotėse skamba populiariausi superhitai – nuo lėtų, svaigiai romantiškų dainų iki trankių energijos bombų! Tokia įvairovė tikrai padeda kiekvienam atrasti save, išgirdus TĄ dainą, pagal kurią norisi šokti iki nukritimo.

Muzikalumas ir jausmas – tai, ką siekia perteikti kiekvienas open style/choreo šokėjas. Ir lemiamas žodis yra KAIP: kaip kūnas atlieka judesius, kaip išjaučiama muzika.

Ko išmoksiu?

Jau pats pavadinimas sufleruoja, kad mokysitės spalvingiausių choreografijų su skirtingų šokių elementais. Kiekvieną kartą įsikūnijant į skirtingą tematiką, mokomasi derinti įvairius stilius. Tačiau ne tik: open style/choreo treniruotėse lavinamas gebėjimas įsijausti į patį šokį.

Emocija čia užima nepaprastai svarbią vietą: kaip šokėjas mato save, ar geba džiaugtis savo judesiu, ar šokdamas spinduliuoja tą atsipalaidavimą kitiems. Todėl treniruotėse sukuriama atmosfera, padedanti atsikratyti susikaustymo ir ugdanti pasitikėjimą savimi: mokysitės ne tik šokti, judėti bei stiprinti kūną, bet ir pamilti save, nebijoti laisvai reikšti emocijų veidu, kūnu, ir žinoma, šokiu!

choreo suteikia kūnui?

Taip, daug kalbame apie emociją. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad šiam šokiui reikia mažiau fizinių pastangų. Toli gražu! Tik maksimaliai į veiksmą įtrauktas kūnas – kiekviena jo dalelė, kiekvienas raumuo – padės išreikšti tai, kas glūdi viduje.

Plastiškiems judesiams atlikti būtinas lankstumas, tikslumas ir techniškumas neapsieis be tvirtų raumenų, o norint iš širdies iššokti energingas dainas, turėsite nuoširdžiai paprakaituoti. Nuosekliai lankydami treniruotes – tai vienas svarbiausių dalykų, kurių kiekvienas treneris tikisi iš savo mokinių, – netruksite pastebėti rezultatus.

Beje, nepamirškime ir atminties lavinimo: juk judesių sekos, iš kurių sudarytos choreografijos, bėgant treniruočių metams vystosi vis ilgyn ir sudėtingyn… 🙂

Kokią grupę rinktis?

Open style/Choreo pradedantieji (ankstesnė patirtis: 0–1 m.)

14+ m. grupė

Pirmąjį pusmetį visi pradedantieji stengiasi pajusti save, pažindinasi su įvairių stilių pagrindais bei technikomis, kurios jungiamos į choreografijas pagal šių dienų superhitus. Nemažai dėmesio skiriama kūno lankstumui, ištvermei lavinti. Pradinukų grupė po truputį auga kaip komanda – šias pastangas vainikuoja pasirodymas kalėdiniame „SKILLZ“ renginyje X-mas Jam. Antrasis pusmetis skirtas dar gilesniam pažinimui, kas yra choreo: lipdome vis įdomesnes, kompleksiškesnes choreografijas, filmuojame daug vaizdo įrašų, dalyvaujame konkursuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Naujiems nariams rekomenduojame visų pirma apsilankyti pradedančiųjų treniruotėje (net ir turint šokio patirties).

Tvarkaraštis

(Lukiškių g. 5)

Treniruotės nevyksta