Locking stilius

Tai šokis, kuris šokamas pagal Funk muziką. Lockingas – labai linksmas ir pozityvus šokis, reikalaujantis daug energijos. Šokio metu naudojami staigūs sustojimai ir įvairios sąnarių fiksacijos.

  • Pradedantieji: nuo 8 m. ir daugiau amžiaus – šių treniruočių metu šokste pagal energingą ir nuotaikingą Funk stiliaus, stiprinsite savo kūną. Per muzikos ir šokio prizmę susipažinsite su Funk’o kultūra iš kurios išaugo beveik visi kiti gatvės šokių stiliai. Bus mokoma bazinių ir sudėtingesnių judesių, technikų, nesudėtingi junginiai ir choreografijos. Siekiant geresnių rezultatų lankokumas yra labai svarbus.
  • Pаžengę: nuo 8 m. ir daugiau amžiaus –  toliau gilinsite savo žinas apie Locking šokio stilių ir pačią kultūrą, mokysitės sudėtingesnių junginių, choreografijų, ir, žinoma, improvizuoti! Siekiant geresnių rezultatų lankokumas yra labai svarbus. Visada kviečiame ateiti į pradedančiųjų treniruotę, nors ir esate šokę anksčiau. Norint lankyti pažengusių treniruotes  būtina pasitarti su treneriu.

Apie Locking’o istoriją skaityk čia 🙂

REGISTRUOTISTAISYKLĖSD.U.K.

Tvarkaraštis

(Basanavičiaus g. 7)

Treniruotės nevyksta

(Lukiškių g. 5)

Treniruotės nevyksta

Dar video: