House stilius

Pagrindinė šokio užduotis – laisvo, neįtempto judesio įvaldymas ir sugebėjimas visiškai atsipalaiduoti. Šokama pagal House muziką, kuri turi labai pozityvų pagrindą – swingo skambesį, mažorinius akordus, paprastas bei užvedančias melodijas, kuriančias gerą nuotaiką. Tai šokis kupinas jausmingumo ir laisvės. Pagrindiniai House elementai yra kūno judėjimas JACK ir įvairūs baziniai judesiai kojomis. 

  • Pradedantieji: 11 – 14 m. amžiaus – treniruotėse lavinsite muzikalumą, išmoksite bazinių House stiliaus judesių, gilinsitės į pačią šokio kultūrą, stiprinsite kūną. Išmoktus judesius jungsite į junginius, nesudėtingas choreografijas.  Grupė ruošis renginiams bei konkursams, todėl siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus.
  • Pradedantieji: nuo 14 m. amžiaus – Treniruotės skirtos norintiems susipažinti su House šokiu ir jo kultūra. Treniruočių metų lavinsite kūno plastiką, koordinaciją bei klausą.  Bus mokoma bazinių house judesių, technikų, nesudėtingų junginių ir choreografijų, lavinamas muzikalumas. Grupė ruošis renginiams bei konkursams, todėl siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus.
  • Pažengę: 11+ m. amžiaus – Treniruotės skirtos norintiems dar labiau “pasinerti” į house šokio pasaulį – tiek į judesius, jų variacijas, choreografijas, tiek į pačią kultūrą. Treniruočių metų lavinsite kūno plastiką, koordinaciją bei klausą. Bus mokoma sudėtingesnių house judesių, technikų, ir choreografijų, lavinsite iprovizacinius įgūdžius. Grupė ruošis renginiams bei konkursams, todėl siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus. Visada kviečiame ateiti į pradedančiųjų treniruotę, nors ir esate šokę anksčiau. Norint lankyti pažengusių treniruotes  būtina pasitarti su treneriu.

Apie House stiliaus istoriją ir atsiradimą gali paskaityti čia 😉 

REGISTRUOTISTAISYKLĖSD.U.K.

Tvarkaraštis

(Lukiškių g. 5)

Treniruotės nevyksta

(Basanavičiaus g. 7)

Treniruotės nevyksta

Dar video: