Hip Hop stilius jaunimui

Hip hop šokis susiformavo 80‘taisiais Amerikoje, Bronkso rajone. Klubuose pagal naująjį Hip hop‘o muzikos stilių buvo pradėti šokti vakarėlių judesiai. Jiems būdingas specifinis judėjimas vadinamas „BOUNCE“. Populiarėjant šiam stiliui jį buvo galima matyti įvairiuose muzikiniuose klipuose bei gatvės šokių filmuose. Populiariausi hip hop‘o stiliaus judesiai: running man, rodger rabitt, cabbage patch bei naujesni – douggie, cat daddy, whip, nae nae.

  • Pradedantieji: 11 – 14 m. amžiaus – treniruotės tiks norintiems išmokti bazinių Hip Hop stiliaus judesių bei pradėti gilintis į pačią kultūrą. Išmoksite bazinių judesių, kuriuos vėliau jungsite tarpusavyje ir šoksite nesudėtingas choreografijas. Kuo geresnis treniruočių lankomumas – tuo geresni rezultatai tiek treniruočių metu, tiek konkursuose.
  • Pažengę: 11-14m. amžiaus – šios treniruotės skirtos turintiems Hip Hop stiliaus pagrindus – bazę. Treniruočių metu lavinsite ne tik muzikalumą, tačiau ir improvizacinius gebėjimus, mokinsitės sudėtingesnių choreografijų. Dalyvavimas konkursuose yra dalis šokio kultūros, todėl norint kuo geriau jiems pasiruošti reikalingas labai geras lankomumas. 
  • Pradedantieji: 14 m. ir daugiau amžiaus – treniruotės skirtos visiems norintiems tapti Hip Hop kultūros dalimi. Treniruočių metu susipažinsite su pačia kultūra, išmoksite bazinių judesių, jų junginių ir įvairių choreografijų. Grupė ruošis renginiams bei konkursams, todėl siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus.
  • Pažengę: 14 m. ir daugiau amžiaus – treniruotės tiks jau mokantiems judėti Hip Hop ritmais, susipažinusiems su baziniais judesiais ir norintiems giliau nerti į Hip Hop šokio pasaulį! Gilinsitės į įvairias technikas, lavinsite muzikalumą ir kūno kontrolę. Treniruočių metu mokinsitės sudėtingesnių junginių, choreografijų. Grupė ruošis renginiams bei konkursams, todėl siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus. Visada kviečiame ateiti į pradedančiųjų treniruotę, nors ir esate šokę anksčiau. Norint lankyti pažengusių treniruotes  būtina pasitarti su treneriu.

Apie Hip Hop istoriją skaityk čia!

REGISTRUOTISTAISYKLĖSD.U.K.

Tvarkaraštis

(Lukiškių g. 5)

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
16:00
17:15
18:30

(Basanavičiaus g. 7)

Treniruotės nevyksta

Dar video: