Hip Hop stilius studentams

Hip hop šokis susiformavo 80‘taisiais Amerikoje, Bronkso rajone. Klubuose pagal naująjį Hip hop‘o muzikos stilių buvo pradėta šokti vakarėlių judesiai. Jiems būdingas specifinis judėjimas vadinamas „BOUNCE“. Populiarėjant šiam stiliui jį buvo galima matyti įvairiuose muzikiniuose klipuose bei gatvės šokių filmuose. Populiariausi hip hop‘o stiliaus judesiai: running man, rodger rabitt, cabbage patch bei naujesni – douggie, cat daddy, whip, nae nae.

  • Pradedantieji: nuo 18 m. amžiaus – efektyvios bei smagios treniruotės norintiems tiesiog atsipūsti po mokslų ar darbų. Bus mokoma bazinių hip hop judesių, technikų, nesudėtingų junginių ir choreografijų, lavinamas muzikalumas ir susipažinsite su pačia Hip Hop kultūra. Grupė ruošis renginiams bei konkursams, todėl siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus.
  • Pažengę: nuo 18 m. amžiaus – treniruotės tiks jau mokantiems judėti Hip Hop ritmais, susipažinusiems su baziniais judesiais ir norintiems giliau studijuoti hip hop šokį, jo technikas, lavinti muzikalumą bei kūno kontrolę. Bus mokomos bazinių Hip Hop judesių variacijos, technikos, sudėtingesni junginiai ir choreografijos, lavinamas muzikalumas. Grupė ruošis renginiams bei konkursams, todėl siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus. Visada kviečiame ateiti į pradedančiųjų treniruotę, nors ir esate šokę anksčiau. Norint lankyti pažengusių treniruotes būtina pasitarti su treneriu.

Apie Hip Hop istorija skaityk čia!

REGISTRUOTISTAISYKLĖSD.U.K.

Tvarkaraštis

(Lukiškių g. 5)

Treniruotės nevyksta

(Basanavičiaus g. 7)

Treniruotės nevyksta

Dar video: