Dancehall stilius

Jamaikietiškas gatvės šokis, pradėjęs vystytis prieš kelis dešimtmečius ir vis dar besiformuojantis. Svarbiausia dancehall’e – šokių žingsneliai. Technika ir jausmas dancehall’e – neatsiejami dalykai, todėl šokėjui būtina charizma, kuri taip pat lavinama! Kaip ir kituose gatvės šokių stiliuose, dancehall’e mes ne tik kuriame choreografijas, bet ir improvizuojame.

  • Pradedantieji: nuo 14 m. ir daugiau amžiaus – treniruotės skirtos norintiems susipažinti su Dancehall kultūra ir turėti bazines žinias apie ją. Treniruočių metu išlavinsite lankstumą, muzikalumą, fizinę ištvermę. Per muzikos ir šokio prizmę susipažinsite su Jamaikos kultūra. Mokysitės bazinių ir sudėtingesnių judesių, technikų, nesudėtingų junginių ir choreografijų. Siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus.
  • Pažengę: 14 m. ir daugiau amžiaus – treniruotės tiks norintiems tapti Dancehall šokio kultūros dalimi, nes treniruočių metu dar labiau gilinsitės į judesius, įvairias technikas, mokysites sudėtingesnių choreografijų, lavinsite kūno kontrolę, improvizacinius gebėjimus. Grupė ruošis renginiams bei konkursams, todėl siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus. Visada kviečiame ateiti į pradedančiųjų treniruotę, nors ir esate šokę anksčiau. Norint lankyti pažengusių treniruotes būtina pasitarti su treneriu.

Apie Dancehall stiliaus istoriją skaityk čia 🙂

REGISTRUOTISTAISYKLĖSD.U.K.

Tvarkaraštis

(Lukiškių g. 5)

Treniruotės nevyksta

(Basanavičiaus g. 7)

Treniruotės nevyksta

Dar video: