Dancehall stilius

  • Pradedantieji: nuo 14 m. ir daugiau amžiaus – išlavinsite lankstumą, muzikalumą, fizinę ištvermę. Per muzikos ir šokio prizmę susipažinsite su Jamaikos kultūra. Mokysitės bazinių ir sudėtingesnių judesių, technikų, nesudėtingų junginių ir choreografijų. Siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus.
  • Pradedantieji tik vaikinams: nuo 14 m. ir daugiau amžiaus – išlavinsite lankstumą, muzikalumą, fizinę ištvermę. Per muzikos ir šokio prizmę susipažinsite su Jamaikos kultūra. Mokysitės bazinių ir sudėtingesnių judesių, technikų, nesudėtingų junginių ir choreografijų. Siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus.
  • Pažengę: 14 m. ir daugiau amžiaus – treniruotės tiks jau mokantiems judėti dancehall ritmais, susipažinusiems su baziniais judesiais ir norintiems giliau studijuoti dancehall šokį, jo technikas, lavinti muzikalumą bei kūno kontrolę. Bus mokomos bazinių ir sudėtingesnių dancehall judesių variacijos, technikos, sudėtingesni junginiai ir choreografijos, lavinamas muzikalumas, improvizacijos gebėjimai. Grupė ruošis renginiams bei konkursams, todėl siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus. Visada kviečiame ateiti į pradedančiųjų treniruotę, nors ir esate šokę anksčiau, norint lankyti pažengusių treniruotes būtina pasitarti su treneriu.

REGISTRUOTISTAISYKLĖSD.U.K.

Tvarkaraštis

(Lukiškių g. 5)

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
17:30
19:00

(Basanavičiaus g. 7)

Treniruotės nevyksta

Dar video:

0
Connecting
Please wait...
Siųsti žinutę

Atleisk, mes dabar nesame Online. Parašyk mums žinutę ir mes atrašysime Tau į el. paštą.

Tavo vardas
* Tavo El. pašto adresas
* Kuo galėtume Tau padėti?
Prisijunkite

Reikia pagalbos? Parašyk mums ;) Mes sutaupysime Tavo laiką ieškant informacijos

Tavo vardas
* Tavo El. pašto adresas
* Kuo galėtume padėti?
Mes esame Online !
Atsiliepimas

Padėk mums tobulėti! Čia gali palikti savo pastabas ir pastebėjimus ;) Dėkojame !

Kaip įvertintum pagalbą, kurią Tau suteikėme?