Breiko stilius

Gatvės šokis, sudarytas iš 4 elementų: Top Rock’as, Footwork’as, Freeze’ai ir Powermoves. Top Rockas – judėjimas kūno viršuje naudojant rocking. Footworkas – tai judesiai, atliekami ant žemės naudojant rankas ir kojas. Freez’ai – sustingimas įvairiose pozose. Powermove’ai – visi sukamieji judesiai reikalaujantis jėgos ir lankstumo. Visų šiuo elementų mokinsitės treniruočių metu. 

  • Pradedantieji: nuo 8 iki 14 m. amžiaus – treniruotės patiks aktyviems vaikučiams. Šokis užburia savo energija, ekspresija bei dinamika, turi daug akrobatikos elementų. Bus mokoma bazinių judesių, technikų, nesudėtingų junginių, lavinamas muzikalumas. Siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus.
  • Pradedantieji:  nuo 14 m. amžiaus ir daugiau – treniruotės patiks mėgstantiems iššūkius. Šokis užburia savo energija, ekspresija bei dinamika, turi daug akrobatikos elementų. Bus mokoma bazinių judesių, technikų, nesudėtingų junginių, lavinamas muzikalumas. Siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus.
  • Pažengę: čia treniruotis gali tik tam iš anksto pasiruošę šokėjai, nebijantys didelio krūvio ir pasiryžę siekti kuo aukštesnių rezultatų. Treniruočių metu mokysitės sudėtingesnių technikų, lavinsite muzikalumą bei kūno kontrolę. Lankomumas yra labai svarbus. Visada kviečiame ateiti į pradedančiųjų treniruotę, nors ir esate šokę anksčiau. Norint lankyti pažengusių treniruotes būtina pasitarti su treneriu.

Apie Breaking’o istoriją skaityk čia.

REGISTRUOTISTAISYKLĖSD.U.K.

Tvarkaraštis

(Lukiškių g. 5)

Treniruotės nevyksta

(Basanavičiaus g. 7)

Treniruotės nevyksta

Dar video: