Breiko stilius

Gatvės šokis, sudarytas iš 4 elementų: Top Rock’as, Footwork’as, Freeze’ai ir Powermoves. Top Rockas – judėjimas kūno viršuje naudojant rocking. Footworkas – tai judesiai, atliekami ant žemės naudojant rankas ir kojas. Freez’ai – sustingimas įvairiose pozose. Powermove’ai – visi sukamieji judesiai reikalaujantis jėgos ir lankstumo. Visų šiuo elementų mokinsitės treniruočių metu. 

  • Pradedantieji: nuo 8 iki 14 m. amžiaus – treniruotės patiks aktyviems vaikučiams. Šokis užburia savo energija, ekspresija bei dinamika, turi daug akrobatikos elementų. Bus mokoma bazinių judesių, technikų, nesudėtingų junginių, lavinamas muzikalumas. Siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus.
  • Pradedantieji:  nuo 14 m. amžiaus ir daugiau – treniruotės patiks mėgstantiems iššūkius. Šokis užburia savo energija, ekspresija bei dinamika, turi daug akrobatikos elementų. Bus mokoma bazinių judesių, technikų, nesudėtingų junginių, lavinamas muzikalumas. Siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus.
  • Pažengę: čia treniruotis gali tik tam iš anksto pasiruošę šokėjai, nebijantys didelio krūvio ir pasiryžę siekti kuo aukštesnių rezultatų. Treniruočių metu mokysitės sudėtingesnių technikų, lavinsite muzikalumą bei kūno kontrolę. Lankomumas yra labai svarbus. Visada kviečiame ateiti į pradedančiųjų treniruotę, nors ir esate šokę anksčiau. Norint lankyti pažengusių treniruotes būtina pasitarti su treneriu.

REGISTRUOTISTAISYKLĖSD.U.K.

Tvarkaraštis

(Lukiškių g. 5)

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
17:00
19:00

(Basanavičiaus g. 7)

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
18:00
19:00

Dar video:

0
Connecting
Please wait...
Siųsti žinutę

Atleisk, mes dabar nesame Online. Parašyk mums žinutę ir mes atrašysime Tau į el. paštą.

Tavo vardas
* Tavo El. pašto adresas
* Kuo galėtume Tau padėti?
Prisijunkite

Reikia pagalbos? Parašyk mums ;) Mes sutaupysime Tavo laiką ieškant informacijos

Tavo vardas
* Tavo El. pašto adresas
* Kuo galėtume padėti?
Mes esame Online !
Atsiliepimas

Padėk mums tobulėti! Čia gali palikti savo pastabas ir pastebėjimus ;) Dėkojame !

Kaip įvertintum pagalbą, kurią Tau suteikėme?