SKILLZ’iečių nuotykiai 9-ajame sezone

Štai taip greitai praūžė devintasis studijos sezonas. Atrodo, kad visai neseniai dėliojom planus, veiklas, o dabar jau skaičiuojame dienas iki naujo sezono pradžios!

Studijoje turime gausybę aktyvių trenerių ir šokėjų, kurie dalyvauja įvairiuose renginiuose ne tik kaip komanda, tačiau ir solo, noriai įsitraukia į studijos veiklą – naudojasi kiekviena galimybe atrasti save ir ją išnaudoja 100 %.

Klausite, ir ką gi mes čia tiek darome? Jeigu trumpai, tai ugdome asmenybes, skatiname, palaikome ir džiaugiamės kiekviena iniciatyva.

Kartu su aktyviausiais mokiniais kiekvieną rudenį organizuojame naujokų krikštynas, taip pat rengiame įvairius seminarus, intensyvias treniruotes.

Akimirkos iš naujokų krikštynų

Mokiniai  visada dalyvauja bent dviejuose renginiuose per metus, tai Xmas Jam – kalėdinis uždaras studijos renginys ir Rise UP – konkursas su prizinėmis vietomis, diplomais ir trofėjais, tačiau treneriai neapsiriboja vien jais – vos radę galimybę patys dalyvauja ir vežasi savo mokinius į konkursus. Renginių būta tikrai daug: House is Funky 1×1 Battles, European Cup 2019, STREET ART CHAMPIONSHIP 2019, Ghetto Dance F*ck the winter, The Lord of the Circle, ŠOKIO HARMONIJOS TAURĖ 2019, Dance Masters, Dešimtoji “Aistra šokiui taurė 2019, Dance Revolution, Ant Bangos.  Na, žinoma, ir tradiciškai į renginį „Ant Bangos” šiais metais vyko beveik 300 studijos mokinių!

Akimirkos iš kelionės į “Ant Bangos 2019”

Tačiau be konkursų ir treniruočių sezono pabaigoje komandos intensyviai ruošėsi vasaros video filmavimams derindami aprangas, generuodami idėjas, rinkdami lokacijas. Rezultatu kviečiame pasimėgauti ir Jus.

Visi vasaros filmavimų video

O kaip be SKILLZ CAMP – stovyklos pilnos nuotykių ir prisiminimų! Apie ją skaitykite čia: https://skillz.lt/dvieju-savaiciu-duzges-skillz-camp/