SKILLZ X-mas Jam 2016

SKILLZ turi gražią tradiciją kasmet Kalėdas paminėti studijos renginyje „SKILLZ X-MAS JAM“.
Į renginį kviečiami studijos nariai bei jų tėveliai. Renginio metu naujieji ir senieji nariai susirenka vienai didelei šventei ir rodo tai, ko išmoko per pirmąjį sezono pusmetį!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
O jei tiksliau, tai PROGRAMOJE numatome:
——-Visų studijos grupių pasirodymus (grupės ruošia SHOW pasirodymus)
——-Įvairių gatvės šokių stilių finalinės kovos 2vs2 (ATRANKOS į šokių kovas vyks GRUODŽIO 9 d. penktadienį 18val. SKILLZ studijoje (Lukiškių g. 5) val. bus atrinkta po 8 dvejetus kiekvienoje kategorijoje, kurie kovos dėl teisės pasirodyti X-MAS JAM’o metu finalineje kovoje dėl pirmos vietos. Dalyvauja tik studijos nariai. Šokėjai varžysis dėl “geriausio studijos šokėjo” vardo)  Registracija į battle’us https://skillz.lt/jam/
——-Kalėdinės vaišės.
——-Marškinėlių loterija (bus galimybė laimėti SKILLZ marškinelius!!!)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Šokėjai jau dabar gali nusiteikti daug šokių žadančiam vakarui, o žiūrovai pasižymėkite GRUODŽIO 23-ąją dieną raudonai ir ateikite palaikyti savo draugų/šeimos narių. Bus linksma ! Renginio pradžia 18 val. Durys atidaromos 17:30. Numatoma trukmė iki 21 val.

Renginys vyks Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (Konstitucijos pr. 25).
VIETŲ SKAIČIUS ŽIŪROVAMS RIBOTAS, tad prašome iš anksto pasirūpinti bilietais į renginį (jie yra abiejuose filialuose). Tiek dalyviams, tiek svečiams įėjimas simboliškai 3eur.

Facebook renginys