SKILLZ Summer Dance Intensive

TAI intensyvūs šokių kursai tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems šokėjams, skirti efektyviai ir naudingai leisti laiką puikioje kompanijoje. Kursų metu būsite supažindinti su baziniais judesiais, šoksite įvairaus lygio choreografijas, tobulinsite šokio techniką, gausite daug naudingos informacijos. Kiekvienam šokių stiliui bus skirtos 8 pamokos.

TVARKARAŠTIS: Kursai vyks dvi savaites BIRŽELIO 5 – 15d. Treniruotės vyks nuo 17 iki 21 val. nuo pirmadienio iki ketvirtadienio kasdien dviejose lokacijose Lukiškių g. 5 (2aukštas) ir Basanavičiaus g. 7 (2aukštas)

LUKIŠKIŲ G. 5 (2aukštas)
17:00 Breaking Deni (Main salė)
18:00 Dancehall Deimantė (Main salė) ir Hip-hop prad. Sandra (Small salė)
19:00 House prad. Guoda(Main salė) ir Popping Maksas(Small salė)
20:00 Solo Latino Dainius(Main salė)

BASANAVIČIAUS G. 7 (2aukštas)
17:00 Waacking Raidas
18:00 House paž. Emilis
19:00 Hip-hop paž. Kamilė
20:00 Vogue Raidas

✔ Vieno kurso/stiliaus KAINA – vos 35 EUR, dviejų kursų/stilių 52 EUR (50% nuolaida antram stiliui), trys stiliai/kursai kainuos vos 60 EUR (trečias stilius vos 8 EUR). (Dėmesio!!!! Registracija patvirtinama tik sumokėjus už kursus visą kainą prieš jiems prasidedant. Galima mokėti grynais studijoje arba bankiniu pavedimu https://skillz.lt/rekvizitai nurodę vardą ir pavardę ir kursų pavadinimą. Neatvykus į kursus mokestis negrąžinamas. Vietų skaičius ribotas. Yra galimybė lankyti ir po vieną pamoką, kaina 5 EUR.

REGISTRUOTIS galite čia.

Kilus klausimams rašykite info@skillz.lt

Taigi, laukiame Jūsų registracijų, bus žiauriai smagu ir naudinga!

DAUGIAU APIE PAMOKAS:

Breaking/ Deni https://skillz.lt/denis/
Per Breaking intensive kursą mūsų laukia akrobatiniai elementai, powermoves’ai ir be abejo judėjimas ant žemės. Denis pažada begalę variacijų ir įdomių kurybinių užduočių.

Popping/ Max Stroff https://skillz.lt/maksas/
Per popping intensive treniruotes mokysimės iliuzijos meno  Išmoksim įvairiausias technikas bei smagiai praleisim laiką pagal širdį šildančius funk ritmus. Didelį dėmesį skirsime Wavingui(Bangos) bei Izoliacijom. Taip pat skirsim laiko bazinių judesių variacijoms. Ir aišku bus atskira treniruotė su King Tut choreografija. Nepraleiskite progos ne tik daug išmokti ir pagerinti savo šokių Skillzus, bet ir labai gerai praleisti laiką bei atverti sau duris į magišką poppingo pasaulį!

House paž./ Emilis https://skillz.lt/emil/
Tai dviejų savaičių House šokio koncentratas skirtas pažengusiems šokėjams. Šio kurso metu išmoksime daug naujų basics variacijų, tobulinsime Lofting’ o įgūdžius, atrasime įvairiausių Groove tipų taip pat naudosime įvairiausius improvizacijos pratimus, kurie padės lengviau išreikšti save. Taigi visiškai nesvarbu ar tu mokinys, ar treneris, laukiami yra visi žinių ir šokio ištroškę žmonės.

House prad./ Guoda https://skillz.lt/guoda/
Tai intensyvus, bet linksmas treniruočiu kursas, skirtas pradedantiesiems ir jau šiek tiek pramokusiems house šokėjams (šokantiems iki 1m)! Šio kurso metu house basic žingsnelius, bei įvairias jų variacijas taikysime ne tik įvairiose choreografijose, bet ir kūrybinėse uzduotėlėse 🙂 Taip pat susipažinsime su loftingo pradmenimis – house judesiais, atliekamais ant žemės!

Hip-hop prad./ Sandra https://skillz.lt/sandra/
Hip hop intensive treniruotės skirtos įvairiausių konceptų bei ju kombinaciju mokymuisi (pvz. balance, pockets, lines). Tai puiki proga panaudojant flow ismokti ir apjungti naujus hip hop’o konceptus bei papildyti jau turima judesių bagažą, Inensyvios treniruotės skirtos tiek pradedantiesiems, tiek įgudusiems šokėjams. Lauksiu visų norinčių smagiai ir turiningai praleisti dvi primąsias vasaros savaites!

Hip-hop paž./ Kamilla https://skillz.lt/kamilla-lilk/
Hip-hop intensive pažengusiesiems treniruotėse dirbsime su kūno izoliacijomis, išmoksime valdyti skirtingas kūno dalis vienu metu, nepaleidžiant groove’o. Taip pat žaisime su skirtingomis energijomis, charakteriais ir variacijomis.

Dancehall/ Deimante https://skillz.lt/deimante/
Dancehall intensive vėl bus skirtas tik merginoms! Mokysimės moteriško judėjimo dancehall stiliuje ir tuo pačiu ruošime kūną paplūdimio sezonui: šokant dancehall’ą daug darbo tenka kojoms, klubams, nugarai, o judame energingai ir stipriai. Kiekvienos treniruotės pradžioje mokysimės šokio techniką bei atskirus judesius, o vėliau viską sujungsime į kaskart naują rutiną ar choreografiją.

Vogue/ Raidas https://skillz.lt/raidas/
Per Vogue intensive treniruotes šokiu mokysimes išlaisvinti save ir įgauti daugiau pasitikėjimo. Susipažinsim su baziniais šokio elementais, pozomis bei judėjimu ne tik pagal vogue, bet ir klubinę muziką. Tik dvi savaitės šokio, o gera emocija garantuota visai likusiai vasarai. Nepraleisk progos, nes tai puiki galimybė išmokti daug per trumpą laiką!

Waacking/ Raidas https://skillz.lt/raidas/
Šis Waacking intensyvus šokio kursas bus skirtas norintiems susipažinti su šiuo šokio stiliumi. Mokysimes pagrindinių judesių, įvairių variacijų bei kombinacijų, stengsimės įsiklausyti ir suprasti šio šokio muziką. Tai begalo muzikalus, smagus ir nuotaikingas šokio stilius. Waacking tai toli gražu ne tik rankų šokis, nes šoka ne tik visas kūnas, bet ir siela! Jeigu visada norėjai, bet nedrįsai ar neturėjai galimybės išbandyti Waacking, tai šis intensyvus šokio kursas puiki galimybė tai padaryti!


Solo latino / Dainius https://skillz.lt/dainius/
Solo Latino intensive treniruotes tai puiki galimybe greitai, kokybiškai ir praktišai vakarėliuose pritaikyti per dvi savaites išmoktų Latino šokių žingsnelų, bei jų junginių. Per šias dvi savaites mokysimės plastiškumo šokio metu, koordinacijos bei muzikalumo. Nepraleiskit progos išbandyti save kitu kampu.