SKILLZ septintąjį sezoną užbaigėme aktyviai – renginiai, filmavimai, stovykla

Dažnai nauji nariai ateidami į studiją klausia : „O ar kažkur pasirodysime?“, tikrai taip ! Jau vien per pastaruosius 2 mėnesius įvyko tiek daug renginių, kuriuose dalyvavome, kad nespėjome apie visus komunikuoti, taigi čia trumpa santrauka to, kaip užbaigėme septintąjį SKILLZ sezoną!
Po Gegužės 13d. vykusio „Rise Up 2017“ šokėjai pavyzdingai grįžo į treniruotes ir toliau ruošėsi užbaigiamiesiems video filmavimams. Video jau sufilmuoti ir sumontuoti, pasirodė ir plačiose interneto erdvėse – visos grupės ruošėsi atsakingai ir išsirinko dar niekam nematytas, nepastebėtas vietas, žiūrėti video čia. Dėl to labai džiaugiamės. Visos nuotraukos.

Trenerė Deimantė savo dancehall merginas išsivežė net iki Latvijos sudalyvauti ten vykusiame šokių konkurse „OGRES RITMOS 2017“. Ir žinote ką? Dancehall pažengusiųjų komandą Clap Dhat laimėjo 1-ąją vietą Street dance show  Adults Open kategorijoje, o pradedančiųjų komanda Top Strikaz 1-ąją vietą Street dance show Adults beginners kategorijoje ! Šaunuolės merginos 😉


Birželio mėnuo prasidėjo su dviem renginiais tą pačią dieną, skirtingose lokacijose – World Of Dance Vilniuje ir LTeam Battles Alytuje. SKILLZ šokėjai dalyvavo ir ten, ir ten. World of dance tai pirmą kartą Lietuvoje vykęs, visame pasaulyje plačiai žinomas show šokių konkursas. World of dance – tai prestižinį vardą turintis konkursas, kuriame džiaugiamės galėdami pranešti, jog po atrankų dalyvavo net trys SKILLZ komandos.

   

LTeam battle‘uose Alytuje dalyvavo visi mūsų freestyler‘iai. Tai renginys, kurį SKILLZ studija bendradarbiaudama su Olimpiniu komitetu organizuoja jau ne pirmą kartą. Sveikame Moniką Kozo užėmus II-ąją vietą Popping kategorijoje, taip pat Mariją Rusnakaitę užėmus I-ąją, o Kamilę Kralikaitę II-ąją vietą Hip-hop kids kategorijoje bei Sandrą Klastauskaitę užėmus II-ąją vietą Hip-hop kategorijoje.


DAR po poros savaitgalių DAR vienas renginys Alytuje – šįkart bendradarbiaujant su Alytaus miesto savivaldybe. SKILLZ studija suorganizavo šokėjams All styles 2×2 kovas,o All styles kovose nuobodu tikraiiiiii nebūna. Sveikiname SKILLZ studijos trenerius Emilį ir Denį užėmus pirmąją vietą, o trenerį Maksą ir jo porininką Edviną su antrąja vieta !


Sezoną jau oficialiai užbaigėme su naujausiu ir didžiausiu renginiu, trukusiu visą savaitę – SKILLZ CAMP. Apie SKILLZ CAMP skaitykite čia.