SKILLZ KALĖDOS – XMAS JAM 2017

Jaukiausia metų šventė jau visai ne už kalnų! SKILLZ šokėjai ne tik sniego, bet ir kasmetinio SKILLZ X-mas Jam’o jau laukia 🙂

Kviečiame visus narius bei jų tėvelius ir draugus savo kalendoriuose pasižymėti GRUODŽIO 22d. Lygiai 18:00 atversime LVJC (Lietuvos Vaikų ir Jaunimo centro – Konstitucijos pr. 25, Vilnius) duris žiūrovams.

Bilietus jau greit galėsite įsigyti SKILLZ studijoje (kaina 5 EUR, tiek šokėjams, tiek žiūrovams)
Renginyje dalyvaus visos SKILLZ šokėjų grupės, kurios parodys komandinius SHOW pasirodymus, taip pat vyks gatvės šokių kovos (uždaros tik studijos nariams). Taip pat pažadame Jums kalėdines vaišes, kalėdinę nuotaiką, daug pozityvių emocijų 😉

Šiemet renginyje visų pirma pasirodys mažiausieji studijos šokėjai ir programa tęsis su vis vyresnių komandų šokėjų pasirodymais (sekite naujienas FACEBOOK’e dėl tikslesnės programos). Renginio viduryje, per pertrauką vyks mažųjų šokėjų grupinė FOTOSESIJA, o renginio pabaigoje vyks visų likusių grupių fotosesija.

ŠOKIŲ KOVOS 2×2

Daugelis geriausių studijos šokėjų pirmą kartą išdrįso dalyvauti šokių kovose būtent X-mas Jam’e, tarp pažįstamų veidų. Juk čia visi visus palaiko! Atrankos į šokių kovas 2×2 (stiliai) vyks Gruodžio 8d. penktadienį 18:00, Lukiškių g. 5 . Finalistai susirungs pagrindiniame renginyje Gruodžio 22d. Registracija (registruotis galite iki Gruodžio 5d. imtinai). SVARBU: Visose kategorijose šokėjai turi susiporuoti su mažiau pažengusiais šokėjais (jei planuojate dalyvauti, praneškite savo treneriui 😉 ) Registracijos anketą užpildyti tereikia vienam asmeniui iš poros.
PAPILDYMAS – BATTLE FINALISTAI:

🔹Popping 🔹
Ice-tis ir Jasnas vs Tony ir Miglė
🔹House🔹
Augustė ir Mantas vs Gvida ir Marcin
🔹Locking🔹
Kristina ir Adrian vs Gabija ir Emilija
🔹Breikas🔹
Aleksandras ir Simonas vs Bboy Reimis ir Anastasija
🔹Hip-hop kids🔹
Kamilė ir Smiltė vs Aušrinė ir Augustas
🔹Hip-hop🔹
Amanda ir Rusnė vs Aleksas ir Domshe
🔹Dancehall🔹
Kristina ir Augustė vs Gabrielė ir Gabrielė
🔹Vogue🔹
Daiva ir Gustė vs Patricija ir Viktorija
🔹Salsa🔹
Ada ir Loreta vs Mišel Karolina ir Edita