SKILLZ CAMP 2018 – vasaros iššūkis, kurį įveikėme ir tikrai kartosime

Kodėl iššūkis? Vos antrą kartą vykstanti stovykla sulaukė tokio susidomėjimo, jog teko daryti dvi stovyklautojų pamainas – 10 – 13 metų vaikams ir visiems, kam yra daugiau nei 14 metų. Žinoma, tai buvo ne vienintelė paskata. Norėjome, kad vaikai bendrautų su bendraamžiais, dalintųsi savo patirtimis, juk šėlioti su savo amžiaus draugais daug smagiau. 🙂

Stovykloje netrūko veiklos: vyko gausybė skirtingų stilių seminarų: 10-13 metų stovyklautojai turėjo galimybę rintis net iš 56 seminarų per savaitę, o vyresnieji iš 60 teorinių bei praktinių užsiėmimų. Skaičiai tikrai dideli, nes paprastai per mėnesį vyksta 8 šokių užsiėmimai. Todėl net nestebina tai, kiek stovyklautojai patobulėjo per savaitę. Užsiėmimus vedė ne tik SKILLZ studijos treneriai, turėjome svečių iš užsienio, buvo galimybė maudytis stovyklavietės teritorijoje esančiame vandens telkinyje, o kur dar gardus maistas, vakarėliai ir vasaros JAM‘as.

Stovyklautojų atsiliepimai kalba patys už save: „Vieta, kuri augina Tave ne tik kaip šokėją, bet ir asmenybę , iš kurios išsiveži be proto daug žinių, pozityvių emocijų, įsimintiniausių akimirkų ir pačios tikriausios motyvacijos iš aplinkos, Tave supančių talentingų šokėjų, draugų ir žinomą Mylimų Trenerių. Pati saugiausia aplinka tobulėti ir atsiskleisti kaip šokėjui, susibendrauti su daugybe šokį mylinčių žmonių, suprasti ką reiškia palaikyti, suprasti kitą, ir ką reiškia būti tikra komanda“ – Aistė (daugiau atsiliepimų rasite čia https://www.facebook.com/pg/skillzcamp.lt/reviews/).

Beje, daugiausiai džiaugsmo šūksnių 10 – 13 metų vaikų stovykloje sulaukė didžiulis pripučiamas batutas – ryklys. Juo vaikai džiaugėsi net dvi dienas.

Abiejų stovyklų metu buvo išrinkti geriausi stovyklautojai, geriausias būrys, o šeštadieniais vykę vasaros Jam‘ai sulaukė gausybės dalyvių.

Garbės lenta:

Birželio 18-24 d.   (10-13 metų)

Geriausias stovyklautojas – Kamilė Kralikaitė
Geriausias būrys – SKILLZ Hope (vadovė Gvida)

Jam I vietos nugalėtojai:

Hip Hop – Regina Agota Zavadskytė
House – Kostas Tūras
Breaking – B-girl Nicka

Birželio 25 – Liepos 01 d. (14+)

Geriausi stovyklautojai – Dmitrijus Glezeris, Saulė Rapalytė, Aurelija Cuzanauskaitė, Lukas Lipnickas
Geriausias būrys – Purpuriniai Deimančiukai (vadovė Deimantė)

Jam I vietos nugalėtojai:

Hip Hop – Marija Rusnakaitė
House – Laurita Agurkytė
Dancehall – Gintarė Lideikaitė
Locking – Funky U
Popping – Tony
Vogue – Ieva Patricija Janaudytė
Breaking – Ignas Svetlauskas

Po visų kovų kiekvienas būrys pristatė visa savaitę ruoštus pasirodymus. Kiekvienas jų buvo unikalus, nuotaikingas ir net nedvejodami galime pasakyti, kad tikrai pranoko visų lūkesčius. Labai džiaugiamės, kad veiklos stovykloje padėjo vaikams atsiskleisti, išeiti iš komforto zonos ir džiūgaujame, kad jie dar tikrai kartotų šį SKILLZ vasaros nuotykį.

Stovyklos nuotraukų galerija ir video!
Taip pat sekite informaciją ir Facebook puslapyje.