APIE TRENERĘ

Rūtos, sceniniu vardu Roxy, meilė šokiui prasidėjo nuo pat mažens, kai jai sukako 6-eri ir jos mama nusivedė ją į muzikos mokyklą. Išbandžiusi save ir klasikiniame, ir moderniame, ir šou šokiuose, Rūta savarankiškai atrado savo kelią gatvės šokių stiliuose. Nors ir kilo iš mano miestelio, kuriame bendraminčių atrasti buvo labai sunku, jos užsispyrimas ir didelė motyvacija niekada neleido jai trukdyti mokytis, keliauti ir tapti gatvės šokėjų bendruomenės dalimi. Pilna didelės meilės FUNK ir DISKO muzikai, Rūta jau 7 metus suka savo gyvenimą aplink WAACKING ir LOCKING šokio stilius, keliaudama aplink pasaulį, mokydamasi iš geriausių ir ieškodama įkvėpimo judėti toliau.

Savo treniruotėse Rūtai labai svarbu sukurti saugią aplinką būti savimi. „Skatinu ne tik šokti kartu, bet ir kalbėtis, palaikyti vieni kitus ir kurti savo bendruomenę kupiną meilės tiek šokiui, tiek vienas kitam.“ Roxy dalinsis savo žiniomis ne tik choreografijose, bet ir improvizacijos sferoje – padės augti ir rūpinsis gerais mokinių rezultatais.

“Waacking’o šokėjų bendruomenė yra ypatinga – dar niekada nesijaučiau taip šiltai priimta ir skatinama būti savimi, nei čia. Tą noriu perteikti ir savo mokiniams. “

Rūta nori pridurti, kad nors ir WAACKING šokis yra labai paplitęs tarp merginų, jis visiškai NETURI LYTIES – „jei tu mergina ir jautiesi vyriškai – GO FOR IT, jei tu esi vaikinas ir nori atrasti švelnesnę savo pusę – šitas šokis yra taip pat tau! Jeigu vis dar ieškai ir nežinai kas esi – net gi geriau! Tai yra TAVO šokis ir TAVO ekspresija. Waacking šokyje yra labai svarbu nemeluoti apie tai, ką nori pasakyti savo judesiu. Kaip WAACKING OG Archie Burnet yra pasakęs „ If you will put your emotions first, I will believe in you“. Taigi individualumas, laisvė, visiška savo emocijų išraiška, istorijos pasakojimas ir labai daug DRAMOS!“ – Visa tai sukuria kažką nuostabaus, ką Rūta nori padėti atrasti kiekvienam.

Šokio mokėsi iš:

LAIMĖJIMAI

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Rūta nuolat dalyvauja dideliuose renginiuose Europoje: Funky4Generations 2016 Sweden, Pay The Cost To Be The Boss in Paris 2016;2017, Werk The Floor 2019 in London, Pink Funky Weekend 2019 in Toulouse, Summer Dance Forever 2019 The Netherlands, The Way I Waack Camp 2022 Poland ir kt.

“Wherever you go, go with all your heart” (“Kad ir kur eini, kad ir ką darai, atiduok visą savo širdį”)

TVARKARAŠČIAI

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
19:00

VIDEO

KONTAKTAI