Improvizacija

  • Improvizacija/ freestyle  treniruotės skirtos norintiems pakelti savo šokį į kitą lygį, pajausti tikrą judesio, minčių laisvę bei išmokti šokti ir treniruotis savarankiškai. Treniruočių metu pasileisite po pratimų įvairovę, kuri padės atrasti savo unikalų stilių. Išmoksite kitaip išgirsti muziką, visiškai panaikinti sceninę baimę, ir išmokti savarankiškai bei unikaliai šokti. O svarbiausia visa tai su 0% streso ir su 100% linksmumo. Treniruotės skirtos visų stilių šokėjams, tiek dar nebandžiusiems improvizuoti, tiek jau ne pirmą žingsnį žengiantiems freestyle keliu.
  • Šių pamokų svarbiausias tikslas yra išmokti išgirsti bei suprasti muziką ir išpildyti ją judesiais. Lankant šias treniruotes visai nesvarbu, koks Jūsų pagrindinis stilius, kadangi čia gaunama informacija yra pritaikoma bet kuriam stiliui, svarbu žinoti, ką šoki, būti susipažinus su savo stiliaus bazėmis.

Straipsnis apie improvizacijos pagrindus skaityk čia!

Tvarkaraštis

(Lukiškių g. 5)

Treniruotės nevyksta

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.