LOGIN

Sveikiname tapus gatvės šokių studijos SKILLZ nariu! SKILLZ studijoje labai daug veiklos pasirinkimų, todėl sukūrėme šią atmintinę, kad pilnai išnaudotum jas visas:

1. Kiekvienas narys gauna nario kortelę, su kuria prisijungęs prie savo profilio skillz.lt puslapyje gali stebėti jos galiojimą, treniruočių skaičių, abonemento tipą, pildyti apklausas, atsisiųsti muzikos ir video medžiagos iš treniruočių.

Prisijungimo instrukcija: atsidarius www.skillz.lt puslapį, puslapio kaireje po meniu esančiame, “kortelės ID” laukelyje suvesk savo kortelės numerį pvz: S0001, slaptažodis yra tavo gimimo datos 6 skaičiai, pvz: 980224, kur “98” gimimo metai, “02” mėnuo, “24” diena. Jei prisijungti nepavyksta, patikrink, ar gerai nurodei gimimo datą mūsų administratoriui. Failus rasi paspaudęs žodelį “saugykla”. Nepapildžius laiku kortelės prisijungimas nepavyks.

login

2. Kiekvienas narys turi išskirtines teises dalyvauti šokių seminaruose su žymiais šokėjais iš viso pasaulio vykstančiuose SKILLZ studijoje. Tokiu būdu tobulėjimas vyksta bent 200x greičiau. nesvarbu, ar seminaras atitinka jūsų šokamą stilių.

3. Kiekvienas narys nemokamai gali naudotis sale papildomam tobulėjimui tvarka- raštyje nurodytu “open time” laiku, lankytis kino vakaruose, kūno rengimo bei improvizacijos treniruotėse.

4. Kiekvienas narys turi išskirtines galimybes semtis įkvėpimo lankydamasis studijos organizuojamuose renginiuose.

5. Kiekvienas narys turi teisę ir pareigą draugauti su savo grupės ir kitais studijos nariais, turiningai leisti laiką ne tik treniruočių metu 

6. Turi teisę klausti visko, kas susiję su gatvės šokiais ir tau įdomiais dalykais ne tik pamokų metu ir ne tik savo trenerio. SKILLZ komandos nariai bei kiti šokėjai pagelbės tau ir padės tobulėti dar greičiau.

Jei turite daugiau klausimų, pasistengsime į juos atsakyti šiais kontaktais. Jauskitės laisvai, skambinkite ir rašykite visomis savaitės dienomis