APIE TRENERĘ

Kristina pradėjo šokti palyginus gana vėlai, jau būdama suaaugusi nuėjo į savo pirmąją šokių pamoką ir netgi dvejojo, kad galbūt tam jau per vėlu, tačiau labai greitai įsitikino, kad labai klydo, nes mėgautis šokiu jokių amžiaus limitų tikrai nėra. Kristina sako, jog tai buvo savotiška meilė iš pirmo žvilgsnio – pradėjusi nuo porinių šokių, tokių kaip Lindy hop, Balboa, Collegiate Shag, vėliau atrado ir Solo Jazz, kuriam jokių partnerių nereikia, tačiau jis šokamas tiek po vieną, tiek komandoje.

“Iš pradžių šokis buvo mano būdas atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, bet labai greit supratau, kad tai taip pat yra puikus įrankis pažinti save ir kitus, augti kaip šokėjui ir kaip žmogui. Užsikabinau, nes jazz’o šokiai yra socialiniai, kuriuose visi šoka vieni su kitais tiesiog vietoje improvizuodami. Man buvo magija suprasti, jog komunikuoti galima be žodžių – dalintis emocijomis, juokauti ir tiesiog džiaugtis laiku čia ir dabar. Atsivėrė graži jazz’o kultūra, vakarai pripildyti gyvos muzikos ir susitikimų su nuostabiais, šiltais žmonėmis. Visai nereikia būti “balerina”, jog šokis nudažytų tavo gyvenimą ryškiomis spalvomis – tereikia imti ir pradėti judėti pagal mėgstamą muziką.”

Šiuo metu Kristina šoka jau daugiau nei 8 metus ir yra aktyvi lietuvių jazz’o šokių bendruomenės narė bei What a Jazz komandos narė, tobulina savo įgūdžius ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kristina taip pat toliau aktyviai mokosi ir tyrinėja kitus šokio stilius tokius kaip house ar heels.  

“Man patinka gyventi šitą gyvybingą, šokio ir improvizacijos pripildytą gyvenimą, kuriame daug muzikos, kūrybos ir nuostabių žmonių. Nesu tikra dėl daugelio dalykų gyvenime, bet dėl vieno esu – šoksiu kol būsiu gyva, net  kai man bus 100 metų ir galbūt negalėsiu daug ir plačiai judėti, sėdėsiu ir šoksiu bent akimis ar pečiais.”

Šokio mokėsi iš:

LAIMĖJIMAI

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Visai nereikia būti “balerina”, jog šokis nudažytų tavo gyvenimą ryškiomis spalvomis – tereikia imti ir pradėti judėti pagal mėgstamą muziką

TVARKARAŠČIAI

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
18:00

VIDEO

KONTAKTAI