APIE TRENERĘ

Monika ,,Popping Kozo” šokti pradėjo dar 2013 metais. Ji ilgametė SKILLZ mokinė, kuri nuo mažens žavėjosi šokėjų gyvenimais, o dabar jau ir pati yra nuostabi šokėja, artistė, trenerė, DJ ir netgi renginių teisėja. Šokti ją paskatino brolis, kuris tuo metu šoko breiką. Popping’o pagrindų mokėsi savarankiškai bei su SKILLZ trenerių pagalba. Šiuo metu Kozo priklauso vienai geriausių Popping’o stiliaus komandų Lietuvoje – „Funky Beat Lovers“, kurie gyvuoja jau 7 metus, ,,Sweet like Sugar”- rinktinei merginų funk‘o komandai, ,,Nuo nulio“ Experimental kompanijai bei dabar studijuoja ketvirtame kurse ,,Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje“ šiuolaikinį šokį .

Per treniruotes Monika Kozo stengiasi išmokyti mokinius Popping šokio stiliaus pagrindų, taip pat choreografijų ir be abejo dalinasi savo sukaupta patirtimi ir žiniomis improvizacijos srityje. Ji padės naujokams pradėti šokti šį stilių, o pažengusiems ir toliau save tobulinti bei giliau pažinti Popping. Trenerė moko mokinius ne tik pradėti šokti ar mėgautis šokiu, bet su laiku ir perkelti savo įgūdžius į kitą sferą – dalyvauti įvairiuose show pasirodymuose ir battluose, skatina būti Hip Hop’o kultūros dalimi.

Šokio mokėsi iš:

LAIMĖJIMAI

Ją labai įkvėpė trenerė Nijolė Jagelo (Neli), kuri skirdavo papildomo laiko treniruotėms, skatindavo dirbti bei morališkai palaikydavo.

1 vieta

2 vieta

3 vieta

TVARKARAŠČIAI

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
18:00
19:00
20:00

VIDEO

KONTAKTAI