APIE TRENERĘ

Kamilla Lil‘K – šokėja, menininkė, renginių organizatorė ir mokytoja, pozityvu ir originalumu spinduliuojanti asmenybė! Projekto “More.Than.A.Human” įkūrėja, “AMENTI THEATRE COMPANY” dalis (OLANDIJA). Tai žmogus, kuris šokdamas atveria savo sielą. Ji keliauja, ji ieško, ji atranda, ji kuria ir dalinasi. “Dažniausiai mano įkvėpimas ateina iš mano pačios patirčių ir iš sutiktų žmonių istorijų. Mane žavi tai, kaip kiekvienas iš mūsų natūraliai juda, kas slepiasi už kiekvieno mūsų judėjimo, ir kokios mintys sukasi, kai mes judam”. Būtent taip Kamilla ir išreiškia save per judesį šiandien, įkvėpta ŠOKIO visomis prasmėmis. Tiek šokių kovose, tiek vesdama seminarus, tiek pasirodydama ant scenos ir lygiai taip pat kurdama. Kamilla sako, kad šokti pradėjo tada, kai pradėjo vaikščioti.

Į gatvės šokių pasaulį ji įsisuko būdama 11 metų. Meilę šokiui atrado per Hip-Hop stilių, tačiau ir kiti stiliai jai yra labai artimi, todėl jos treniruotės bus labai “spalvingos”. Šokis jai – tai galimybė atrasti savo balsą. O atrandant balsą, atsiranda galimybė atverti daugybę durų tiek sau, tiek kitiems. Treniruotėse Kamilla žada stipriai spausti savo mokinius tobulėti tiek viduje, tiek išorėje. Didelę dalį skirsite supratimui iš kur ir kodėl yra kilę tai, ką šokdami darote, suprasdami ir tobulindami žinias apie pačią kultūrą. Daug dirbsite ties Hip-Hop’o pagrindais, bet ir skirsite daug laiko analizuodami savo kūną, mintis ir net balsą.

Teisėjavimai ir seminarai:

Asmeniškai didžiausi pasiekimai ir darbai:

LAIMĖJIMAI

Mėgstamiausia Kamillos frazė yra “Feel Free – Inspire “ („Būk laisvas – įkvėpk“).

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Vienas iš atsiliepimų - „Treniruojantis Kamilla visada pagiria, paploja už originalią idėją, judesius. Moko ne tik šokio elementų, bet ir kaip pajusti muziką, įkūnyti ją savo sieloje. Vien šokimas su ja vienoje salėje skatina tobulėti. Ji parodo, kad nuovargis – ne kliūtis, svarbiausia yra noras ir užsispyrimas.“

Kartais treniruotės gali nevykti, todėl susisiekite su trenerę prieš atvykdami.
Kaina 20 EUR už 2 val. treniruotę.

TVARKARAŠČIAI

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
17:00

VIDEO

KONTAKTAI