Kaipgi praėjo linksmoji DAY CAMP stovyklėlė vaikams?

DAY CAMP – tai jau trečią kartą įvykusi stovykla ir su kiekvienais metais dienos stovyklėlės dalyvių skaičius joje auga.Džiaugiamės, kad turime ištikimų stovyklautojų, kurie jau ne pirmą kartą šią smagią vasaros savaitę leidžia su mumis SKILLZ day camp.

Natūralu, kad norime, jog kiekviena stovyklėlė būtų skirtinga ir pati smagiausia, todėl jai ruošiamės labai atsakingai. Norime, kad ta savaitė būtų ne tik pilna linksmybių, bet ir įneštų ko nors naujo į vaikų gyvenimus: naujai išbandytas šokių stilius ar keli, nauji draugai, patobulinti bendravimo, komandinio darbo įgūdžiai, didesnė drąsa..

Kad tai pasiektume, veiklų būta daug, tad trumpai apie jas.

Kasdien stovyklautojai dalyvavo dviejose skirtingų stilių treniruotėse, dalyvavo keliose skirtingose kūrybinėse veiklose bei valgė gardžius pusryčius ir pietus.

Pirmadienis buvo skirtas visiems susipažinti, apsiprasti su aplinka, vadovais. Visi stovyklautojai susiskirstė į būrius ir visos stovyklėlės metu rinko taškus, o penktadienį geriausias būrys buvo apdovanotas!

Antradienį stovyklautojai be visų smagių veiklų keliavo į parką, kur turėjo smagų pikniką. Jo metu pietavo, žaidė įvairius žaidimus, dar artimiau susibendravo.

Trečiadienį vyko madų šou – per Vogue treniruotę su Raidu stovyklautojai išmoko, kaip reikia taisyklingai vaikščioti podiumu, tad kiek vėliau jie demonstravo savo sukurtus marškinėlius! Kiekvienas gavo progą pademonstruoti savo darbužį.

Po trijų aktyvių dienų, ketvirtadienį stovyklėlėje buvo kino popietė su gardžiais popkornais, kad stovyklautojai atsikvėptų ir turėtų pakankamai energijos penktadieniui.

Na kas vykto tą penktadienį? Vaikų laukė intensyvus protmūšis ir būrių pasirodymai, kuriuos vaikai ruošė visą savaitę. Pasikvietėme ir tėvelius, kad jie pamatytų tai, ką vaikai ruošė tiek laiko!

Buvo daug gerų emocijų, nepakartojamų akimirkų dalyvaujant kūrybinėse veiklose, šokių treniruotėse. Džiaugiamės turėdami tokius šaunius stovyklautojus ir jų tėvelius!

Iki kitų metų!.

Daugiau nuotraukų iš stovyklėlės gali pamatyti čia 😉