Ką veikėme Day Camp 2019 metu

Savaitė stovyklėlėje praūžė taip greitai, kad net nesitiki, jog ji įvyko!

Laimingi vaikai – laimingi ir mes! Norime pasidalinti šiltais prisiminimais iš vaikų dienos stovyklėlės ir kviečiam žiūrėti trumpą intervių, ką vaikučiai kalba apie DAY CAMP stovyklėlę.

Su kiekvienu dalyku, kurį darome, siekiame tobulėti ir kitą kartą padaryti dar geriau. Ši stovyklėlė – ne išimtis! Šiais metais buvo dar daugiau linksmybių, naujų pažinčių, naujų patirčių ir daug naujos informacijos.

Be papildomų veiklų, kasdien stovyklautojai turėjo gardžius pusryčius, pietus ir užkandžius,  po dvi skirtingų stilių treniruotes, kuriose išmoko įvairių šokių stilių judesių pagrindus ir susipažino su jų kultūromis. O kad žinios būtų tikrai įsisavintos, dienos stovyklėlės pabaigoje komandos dalyvavo protmūšyje, kuriame ir pasitikrino savo atmintį. 🙂Tačiau pradėkime nuo pradžių: pirmąją stovyklėlės dieną vaikai susipažino – žaidė įvairius tam skirtus žaidimus, pasiskirstė į tris būrius – sukūrė savo pavadinimus, vėliavas, šūkius ir sukūrė stovyklėlės taisykles.

Antrąją dieną stovyklautojai pradėjo su estafetėmis, rungtyniaudami būrys prieš būrį, žaidė savo atsineštus stalo žaidimus.Trečiąją dieną vyko SKILLZ drabužių kūrimo dirbtuvės, kuriose kiekvienas būrys turėjo sukurti po kelis skirtingus drabužius, vėliau kiekvienas stovyklos dalyvis rinko gražiausią, po šios, daug kūrybiškumo pareikalavusios užduoties, vaikai žaidė įvairius interaktyvius žaidimus.

Ketvirtąją dieną vyko žaidimai būriais ir filmo peržiūra patogiai įsitaisius ant sėdmaišių ir užkandžiaujant popkornais.

Penktąją diena vyko anksčiau minėtasis protmūšis, kuris privertė stovyklautojus prisiminti, ką girdėjo treniruočių metu na ir dienos pabaigoje vyko diplomų įteikimas, stovyklėlės aptarimas, interviu davimas.

Džiaugiamės, kad vaikai buvo energingi, iniciatyvūs, drąsūs. Dėkojame dalyviams ir sakome iki kitų susitikimų! Daugiau nuotraukų