APIE TRENERĮ

Jonas Kramer aka JON SKY – šokėjas, choreografas, šokių treneris bei aktorius iš Vokietijos.

Įsivaizdavę be galo dvasingą, empatišką bei charizmatišką asmenybę, nupieštumėte Jon‘o portretą.

Kreatyvus, motyvuotas ir profesionalus treneris pasiruošęs dalintis savo žiniomis su mūsų šokėjais! Turintis didžiulę patirtį šokiose – Hip Hop, Experimental, Waving ir Gliding, Bonebreaking/Flexing, Contorsion bei improvizacija.

Mūsų studijoje treniruojantis Hip Hop grupę suaugusiems nuo 18 m. ir Experimental nuo 14 m. išmokins ne tik judėti, bet ir išreikšti save ir savo jausmus šokant.

Jon reguliariai ir uoliai mokosi ir tobulina savo šokių įgūdžius profesionaliuose intensyvose, stovyklose ir privačiuose mokymuose žymių pasaulio šokėjų.

Šokio mokėsi iš:

Jon Sky nuolat mokosi iš stipriausių Pasaulio šokėju, lankosi seminaruose, priklauso stipriausiai bei žinomiausiai Bone breaking/ Flexing community Amerikoje. Dalyvauja jų sesijose nuotoliniu budu.

LAIMĖJIMAI

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Jon yra dalyvaves daugeliuose didžiausiuose gatvės šokių renginiuse. Taip pat Jon yra Juste Debout experimental finalistas!

Vienas iš atsiliepimų - „Ilgai ieškojau ir pagaliau radau! Pas Jon'ą treniruotese gaunų visko ko norėjau: ypač šiltą bendravimą, dinamišką mokymą, greitą progresą."

TVARKARAŠČIAI

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
17:00
21:00

VIDEO