EXPERIMENTAL judėjimui,
stiliui ir laisvei

Muzika Experimental stiliaus pamokose:

Abstract / įvairi

Reikalinga ištvermė

34%

Sudeginamos kcal.

72%

Reikalinga jėga

26%

Endorfinų kiekis

100%

APIE

Šis šokio tipas neturi konkrečios formos ar stiliaus. Tai interaktyvu, nes prašo žengti žingsnį į šalį nuo įtempto kasdieninio gyvenimo ir užsiimti kažkuo neįprastu. Kiekvienas choreografas pasakoja skirtingą istoriją, kurią kiekvienas stebėtojas suvokia skirtingai.

Experimental skirtas išsilaisvinti, tyrinėti ir pajausti save kitokį. Visiškai nesvarbu, kokį šokių stilių šoki, nes būtent experimental leis atsikratyti visų įmanomų rėmų ir pajausti judesius bei savo kūną iš visų įmanomų perspektyvų.

IŠ KO SUSIDEDA EXPERIMENTAL?

Pagrindinės sudedamosios dalys:

muzikalumas

muzikos charakterio pajutimas

emocija

koncentruojamasi į savo vidų

technika

įvairių gatvės šokių technikos

KAS BUS LAVINAMA?

Tyrinėsi ir pajusi save kitokį

Treniruotės skirtos išsilaisvinti, tyrinėti ir pajausti save kitokį. Visiškai nesvarbu kokį šokių stilių šoki, nes būtent experimental leis atsikratyti visų įmanomų rėmų ir pajausti judesius bei savo kūną iš visų įmanomų perspektyvų.

Muzikalumo ir kūrybiškumo

Bus lavinamas muzikalumas, kūno kontrolė, kūrybiškumas, mokomasi junginių ir choreografijų. Siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus.

KOKIĄ GRUPĘ PASIRINKTI?

Naujiems nariams rekomenduojame visų pirma apsilankyti pradedančiųjų treniruotėje (net ir turint šokio patirties).

Experimental pradedantieji

14+ m. grupė

(ankstesnė patirtis: 0–1 m.)

Jaunimui ir vyresniems. Treniruotės skirtos tiek visiškai naujokams, tiek pramokusiems gatvės šokėjams (-joms). Treniruotės skirtos išsilaisvinti, tyrinėti ir pajausti save kitokį. Visiškai nesvarbu kokį šokių stilių šoki, nes būtent experimental leis atsikratyti visų įmanomų rėmų ir pajausti judesius bei savo kūną iš visų įmanomų perspektyvų. Bus lavinamas muzikalumas, kūno kontrolė, kūrybiškumas, mokomasi junginių ir choreografijų. Siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus.

TVARKARAŠČIAI

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
17:00

EXPERIMENTAL GALERIJA

Video