DVIEJŲ SAVAIČIŲ DŪZGĖS @SKILLZ CAMP

Savaitė SKILLZ CAMP stovykloje – viena aktyviausių savaičių: gausybė skirtingų treniruočių, paskaitų, veiklų, vakarėlių, naujų draugų, naujų patirčių…

Galėtume vardinti ir vardinti. Ir taip atrodo ne tik mus, tačiau ir patiems stovyklautojams: „Nuostabi stovykla, dukrai labai patiko visa veikla, t. y. nuo šokių pamokų iki laisvalaikio renginių. Ji jau ruošiasi kitų metų Skillz stovyklai😀“ (Edita). Daugiau atsiliepimų – https://www.facebook.com/skillzcamp.lt/reviews/.

Tiek Juniors, tiek Adults stovyklose buvo galima išmėginti daug skirtingų šokių stilių, o Juniors stovykloje šiais metais stovyklautojai turėjo galimybę pirmą kartą išmėginti Vogue šokių pamokas! Turėjome daug kviestinių svečių iš Baltarusijos – Bboy Sokol (Breaking), Vivi (House), Latvijos -Gosha (Hip Hop), Prancūzijos – Kapela (House), Belgijos – Alex The Cage (Hip Hop), Vokietijos – J-Soul (Popping), Estijos – Teo Tido (Choreo) ir Jamaikos -Famous (Dancehall).

Abiejų stovyklų metu vyko SKILLZ CAMP JAM‘ai, kurių metu tarpusavyje kovojo tiek pradedantieji, tiek pažengusieji šokėjai. Labai džiaugiamės, kad stovyklos metu niekada anksčiau šokių kovose nedalyvavę šokėjai drąsiai registravosi ir demonstravo ne tik tai, ko mokėsi pastaruosius metus, tačiau ir dalyvavo tų stilių kovose, kuriuos pirmą kartą išbandė stovyklos metu!  Labai džiaugiamės dėl visų dalyvavusių ir dalinamės laimėtojų garbės lenta:

SKILLZ CAMP Juniors (06.17-06.23)

Geriausias stovyklautojas – šiais metais turėjome du – Ignas ir Dominykas

Geriausias būrys – Jonai neonai

JAM pirmos vietos nugalėtojai:

JAM antros vietos nugalėtojai:

Hip Hop – Ieva Olechnovičiūtė

Hip Hop – Dominykas Mardosas

House – Dominykas Mardosas

House – Amelija Norvaišaitė

Breaking  – Motiejus Ulvydas

Breaking  – Modestas  Meškelė

SKILLZ CAMP Adults (06.24-06.30)

Geriausias stovyklautojas – Dominyka Gorna

Geriausias būrys – Cepai su arbūzais

JAM pirmos vietos nugalėtojai:

JAM antros vietos nugalėtojai:

Hip Hop – Guoda Streckytė

House – Guoda Streckytė

Breaking  – Martynas Jakučionis

Locking – Saulė Rapalytė

Popping – Laura Abraitytė

Dancehall – Julija Kaminska

Vogue Best Dressed – Ketrina Dronina

Team Battles – Good inventions

Hip Hop – Lukas Čeika

House – Saulė Rapalytė

Breaking  – Lukas Čeika

Locking – Kamilija Mironenko

Popping – Domantė Buziūtė

Dancehall – Kamilė Bacevičiūtė

Vogue Best Dressed – Gabriela Ravoit

Team Battles – Maxo Team

Ir dar! Visi stovyklautojai buvo suskirstyti į būrius, kurie gavo temų pavadinimus ir dainas, pagal kurias turėjo paruošti pasirodymus ir juos pristatyti vadovams. Kiekvienas buvo unikalus ir nepakartojamas!

Kiekvienoje stovykloje šokėjai tobulėja žaibišku greičiu, o užmegstos naujos pažintys nesibaigia išvykus iš stovyklos. Džiaugiamės tokia gausa stovyklautojų ir sakome IKI KITŲ METŲ!

Stovyklos nuotraukų galerija ir video!
Taip pat sekite informaciją ir Facebook puslapyje.