DIMA

APIE ĮKŪRĖJĄ

Dmitrijus, šokėjų ir studijos narių šaukiamas tiesiog Dima, yra ne tik studijos įkūrėjas, vadovas, bet ir visų šokėjų draugas, suburiantis daug šaunių žmonių į vieną vietą ir besirūpinantis, kad viskas vyktų sklandžiai. Jam svarbiausia, kad gatvės šokiai populiarėtų, juos suprastų ir gerbtų daugiau žmonių ir kad šio tikslo siektų kiti šokėjai. 2001 metais pradėjęs šokti breiką, vėliau įsimylėjo hip hop šokius, taip pat lavino ir popping stilių, buvo visų šių stilių treneris, taigi dabar gali ne tik teoriškai, bet ir praktiškai padėti bet kurio iš šių stilių šokėjui, drąsiai klauskit! 2005 metais suorganizavo pirmą 2vs2 breiko turnyrą “Power of Two”, kiek vėliau,  2010 metais pradėjo organizuoti “Rise up” turnyrą, “Halloween Jam”, “Vilnius Street Battle”, “SKILLZ Camp”, taip pat renginių klausimais buvo dirbama su “Olimpiniu komitetu”, “Sveikas miestas”. Į renginius buvo pritraukti tokie rėmėjai, kaip “NESCAFÉ”, “SONY”, “TV3”, “NIKE” ir k.t. Viso suorganizuota daugiau nei pusšimtis renginių!

Trokštant žinių apie gatvės šokius, nuo 2009 metų atvežė virš šimto gerai žinomų šokėjų iš viso Pasaulio ir sėkmingai suorganizavo seminarus. Kaip solo šokėjas 2007 m. tapo vice čempionas tarptautiniame internetiniame turnyre „Sketchers Online Session“, 2008 m. tapo finalistas Lietuvos hip-hop čempionate Solo Male Adults kategorijoje ir atstovavo Lietuvos šokėjus Pasaulio hip-hop čempionate Bremene (Vokietija). 2010 metais kartu su savo vadovaujama grupe „Decode” užėmė 1-ąją vietą čempionate „Lithuania Open“, kategorijoje „Street Dance Show“, 2011 m. turnyre “Urban Dance” buvo pripažinti geriausi “Best Show” kategorijoje. Per treneravimo karjerą išauklėjo daug stiprių šokėjų, kurie skina pergales ir kelia Lietuvos vardą tarptautiniuose gatvės šokių turnyruose ir kai kurie jau turi savo stiprių mokinių. Taip pat vienas iš keliamų tikslų sau yra siekti aukščiausios kokybės šokių treniruotese, organizuojamuose renginiuose ir kad žmonės, esantys aplinkui, butų laimingi.

Šokio mokėsi iš:

Aplankė virš 200 seminarų ir mokėsi šokio iš:

LAIMĖJIMAI

Nors Dima aktyviai dalyvauja varžybose ne tik individualiai, bet ir su komanda, yra pelnęs ne vieną laimėjimą, didžiausi jo pasiekimai yra išauklėti mokiniai, suorganizuoti renginiai ir seminarai. „Tikiu, kad suorganizuotas renginys ar seminaras, o ir mentoriaujamas mokinys, atneša didžiausią naudą visuomenei iš visko, ką galiu veikti”

RENGINIAI

SEMINARAI

MOKINIAI

Pirmas suorganizuotas renginys buvo 2005 metais 2×2 breiko varžybos „Power of two”  , 2010 metais sekė šou ir team all styles varžybos „Riseup”, tuomet 2011 „Halloween Jam”, taip pat 2012 metais „Vilnius Street Battle”, vėliau buvo dirbama su Olimpiniu komitetu, Sveiku miestu ir kitomis organizacijomis. Iš viso buvo suorganizuota daugiau nei pusšimtis įvairaus plauko renginių! Taip pat svarbu paminėti, jog prie gatvės šokių renginių rėmimo pavyko pritraukti „Nescafe”, „Sony”, „Ibis styles”, „Nike”, „Caif cafe”, TV3″, „Zip Fm”, „Power Hit radio” ir daug kitų!

Pajutus šokių seminarų teikiamą naudą, jie buvo pradėti organizuoti dar iki atsidarius studijai 2007 metais. Per tą laiką į Lietuvą buvo atvežtos gatvės šokių įžymybės, Pasaulio čempionai iš JAV, Pietų Korejos, Vokietijos, Prancūzijos ir kt. Suorganizuota daugiau nei šimtas įvairaus lygio ir stiliu seminarų, skirtų visiems norintiems šokti. „Skatinu visus šokėjus ne tik lankytis seminaruose bet ir juos organizuoti, nes nėra nieko geriau, nei nuolatinis tobulėjimas!” – teigia Dima.

Dima pradėjo dalintis žiniomis ir treniruoti nuo 2001 metų. Per tą laiką jis pravedė dešimtį tukstančių treniruočių, išauklėjo daugybę sėkmingų šokėjų, kurie skleidžia gatvės šokių naudą bei žinias ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Didžiausia Dmitrijaus misija – „kad visi Pasaulyje šoktų”. O tai reiškia, kad supranta šokį, mato jo naudą, gerbia šokėjus, ir kartu dalinasi savimi. 

"Savo misija laikau sulaužyti steriotipus apie gatvės šokius ir sukurti didžiausią įmanomą naudą visiems norintiems"

TVARKARAŠČIAI

Šiuo metu Dmitrijus atlieka mentoriaus bei studijos vadovo, vizionieriaus vaidmenį, tačiau nesustoja šokti ir tobulėti.

Treniruotės nevyksta

VIDEO