Contemporary judėjimui,
stiliui ir laisvei

Muzika Contemporary stiliaus pamokose:

Modern / Jazz / Pop

Reikalinga ištvermė

48%

Sudeginamos kcal.

100%

Reikalinga jėga

73%

Endorfinų kiekis

100%

ISTORIJA

Contemporary šokių stilius – tai emocijų, išraiškos ir vaizdingumo derinys, kuriame susipina įvairios šokio technikos. Šis stilius padeda įsijausti į muziką ir pilnai išreikšti savo mintis ir jausmus. Contemporary šokyje yra labai svarbus šokėjo fizinis pasiruošimas.
Dėl šios priežasties šokėjų sugebėjimams vystyti naudojame specialiai sukurtus technikas ir metodus (Lester Horton, Martha Graham techniką, šokio ir kontaktinę improvizaciją, pilatės ir kt.)

IŠ KO SUSIDEDA CONTEMPORARY?

Pasisemsite naujų įgūdžių, muzikalumo, mokysitės plastiškumo bei didinsite ištvermę. Atrasite naujas išsireiškimo formas ir pažinsite technikų iš džiazo, klasikinio baleto, moderniojo šokio ir kitų skirtingų šokių stilių.

jazz

afroamerikiečių šokis, gyvuojantis jau daugiau nei šimtmetį. Šis šokis apima ne vieną 1920-1930 m. šokio stilių. Susideda iš galybės žingsnelių ir kombinacijų, tačiau milžiniška improvizacijos laisvė, kaip ir pati džiazo muzika

classical ballet

balètas (it. balletto, pranc. ballet < lot. ballo – šoku), choreografijos šaka; spektaklis, jungiantis šokį, pantomimą, muziką, scenografiją. Baleto pagrindas yra muzika, svarbiausia raiškos priemonė – šokis (klasikinis, charakterinis, liaudies, modernusis)

modern

šokio rūšis, choreografijos šaka. Grindžiamas laisvų kūno judesių, klasikinio ir liaudies šokio, sporto, pantomimos elementų deriniais

KO IŠMOKSIU?

Ką treniruotės suteiks mano kūnui?

Pasisemsite naujų įgūdžių, muzikalumo, mokysitės plastiškumo bei didinsite ištvermę. Atrasite naujas išsireiškimo formas ir pažinsite technikų iš džiazo, klasikinio baleto, moderniojo šokio ir kitų skirtingų šokių stilių.

Kaip atrodys mano šokio sezonas?

Šokių sezonas skaidomas į du pusmečius, per kuriuos visi judesiai pateikiami pagal sudėtingumą. Todėl labai svarbus reguliarus treniruočių lankomumas: laikantis nuoseklaus treniruočių grafiko, kūnas kur kas greičiau perkąs judesio subtilybes ir sparčiau sustiprės. Per vieną sezoną surengiame bent du pasirodymus, įamžiname savo tobulėjimą filmuodamiesi ir dalyvaujame breiko kovose ne tik salėje, bet ir už jos ribų. Paklauskite bet kurio šokėjo – tai suteikia neišdildomų įspūdžių ir motyvuoja patirti dar daugiau!

Išmoksi girdėti muziką, laisvai
judėti ir prarasi scenos baimę.

Tiek pradedančiųjų, tiek pažengusiųjų grupių šokių sezonas skaidomas į du pusmečius, per kuriuos visi judesiai pateikiami pagal sudėtingumą. Todėl labai svarbus reguliarus treniruočių lankomumas: laikantis nuoseklaus treniruočių grafiko, kūnas kur kas greičiau pagaus judesio subtilybes. Ir… bus žymiai lengviau pasiruošti konkursams bei pasirodymams: sezono metu kiekviena grupė dalyvauja ne mažiau nei dviejuose renginiuose ir savo tobulėjimą įamžina mažiausiai trijuose vaizdo klipuose.

KOKIĄ GRUPĘ PASIRINKTI?

Naujiems nariams rekomenduojame visų pirma apsilankyti pradedančiųjų treniruotėje (net ir turint šokio patirties).

Contemporary pradedantieji

14+ m. grupė

(ankstesnė contemporary patirtis: 0–1 m.)

Treniruotės skirtos išsilaisvinti, tyrinėti ir pajausti save kitokiu. Visiškai nesvarbu kokį šokių stilių šoki, nes šis stilius leis atsikratyti visų įmanomų rėmų ir pajausti judesius bei savo kūną iš visų įmanomų perspektyvų. Bus lavinamas muzikalumas, kūno kontrolė, kūrybiškumas, mokomasi junginių ir choreografijų. Siekiant geresnių rezultatų lankomumas yra labai svarbus.

Contemporary pažengusieji

14+ m. grupė

(ankstesnė contemporary  patirtis: nuo 1 m.)

grupė planuojama

TVARKARAŠČIAI

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
19:00

CONTEMPORARY GALERIJA

Video