Choreography judėjimui,
stiliui ir laisvei

Muzika Choreogpraphy treniruotese:

Modern / Pop / Lyrical

Reikalinga ištvermė

64%

Sudeginamos kcal.

100%

Reikalinga jėga

54%

Endorfinų kiekis

100%

ISTORIJA

Choreo treniruotės tai įvairių gatvės šokių stilių mišinys, tarsi kokteilis, kurio skonis priklauso nuo trenerio pasirinkimo. 
Los Andželo choreografai – pirmieji, kurie iš skirtingų šokių stilių pradėjo komponuoti vientisas choreografijas, atliekamas pagal popmuzikos kūrinius. Dabar šios kultūros reikšmė – labai išaugusi. Vieni kiečiausių meistrų (Parris Goebel, Mattas Steffanina ir daugelis kitų) kuria pasaulinio lygio žvaigždėms: be jų choreografijų neapsieina tiek koncertiniai pasirodymai, tiek vaizdo klipai (patyrinėkite JLO, Justiną Bieberį, Rihanną ir kitus). Tad nenustebkite, jei treniruotėje pasijusite kaip tikrame vaizdo klipe!

Treniruotėse skamba populiariausi superhitai – nuo lėtų, svaigiai romantiškų dainų iki trankių energijos bombų!

Tokia įvairovė tikrai padeda kiekvienam atrasti save, išgirdus TĄ dainą, pagal kurią norisi šokti iki nukritimo

IŠ KO SUSIDEDA CHOREOGRAPHY?

Pasisemsite naujų įgūdžių, muzikalumo, mokysitės plastiškumo bei didinsite ištvermę. Atrasite naujas išsireiškimo formas ir pažinsite technikų bei judesių iš Hip Hop’o, Poppingo’o, Dancehall’o ir kitų skirtingų šokių stilių.

Muzikalumas ir jausmas​

Tai, ką siekia perteikti kiekvienas šokėjas. Ir lemiamas žodis yra KAIP: kaip kūnas atlieka judesius, kaip išjaučiama muzika

Skirtingi šokių stiliai

Atrasite naujas išsireiškimo formas ir pažinsite technikų bei judesių iš Hip Hop’o, Poppingo’o, Dancehall’o ir kitų skirtingų šokių stilių

Emocijos


Emocija čia užima nepaprastai svarbią vietą: kaip šokėjas mato save, ar geba džiaugtis savo judesiu, ar šokdamas spinduliuoja tą atsipalaidavimą kitiems

KO IŠMOKSIU?

Ką treniruotės suteiks mano kūnui?

Taip, daug kalbame apie emociją. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad šiam šokiui reikia mažiau fizinių pastangų. Toli gražu! Tik maksimaliai į veiksmą įtrauktas kūnas – kiekviena jo dalelė, kiekvienas raumuo – padės išreikšti tai, kas glūdi viduje.

Kaip atrodys mano šokio sezonas?

Šokių sezonas skaidomas į du pusmečius, per kuriuos visi judesiai pateikiami pagal sudėtingumą. Todėl labai svarbus reguliarus treniruočių lankomumas: laikantis nuoseklaus treniruočių grafiko, kūnas kur kas greičiau perkąs judesio subtilybes ir sparčiau sustiprės. Per vieną sezoną surengiame bent du pasirodymus, įamžiname savo tobulėjimą filmuodamiesi. 

Išmoksi girdėti muziką, laisvai
judėti ir prarasi scenos baimę.

Tiek pradedančiųjų, tiek pažengusiųjų grupių šokių sezonas skaidomas į du pusmečius, per kuriuos visi judesiai pateikiami pagal sudėtingumą. Todėl labai svarbus reguliarus treniruočių lankomumas: laikantis nuoseklaus treniruočių grafiko, kūnas kur kas greičiau pagaus judesio subtilybes. Ir… bus žymiai lengviau pasiruošti konkursams bei pasirodymams: sezono metu kiekviena grupė dalyvauja ne mažiau nei dviejuose renginiuose ir savo tobulėjimą įamžina mažiausiai trijuose vaizdo klipuose.

KOKIĄ GRUPĘ PASIRINKTI?

Naujiems nariams rekomenduojame visų pirma apsilankyti pradedančiųjų treniruotėje (net ir turint šokio patirties).

Choreography pradedantieji

14+ m. grupė

(ankstesnė choreography patirtis: 0–1 m.)

Pirmąjį pusmetį visi pradedantieji stengiasi pajusti save, pažindinasi su įvairių stilių pagrindais bei technikomis, kurios jungiamos į choreografijas pagal šių dienų superhitus. Nemažai dėmesio skiriama kūno lankstumui, ištvermei lavinti. Pradinukų grupė po truputį auga kaip komanda – šias pastangas vainikuoja pasirodymas kalėdiniame „SKILLZ“ renginyje X-MAS Jam. Antrasis pusmetis skirtas dar gilesniam pažinimui, kas yra choreo: lipdome vis įdomesnes, kompleksiškesnes choreografijas, filmuojame daug vaizdo įrašų, dalyvaujame konkursuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Choreography pažengusieji

14+ m. grupė

(ankstesnė choreography  patirtis: nuo 1 m.)

grupė planuojama

TVARKARAŠČIAI

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
18:00

CHOREOGRAPHY GALERIJA

Video