Aštuntasis SKILLZ studijos sezonas – su trenksmu

8 – asis SKILLZ sezonas nugriaudėjo garsiai kaip fejerverkai. Visus metus buvo tiek veiklos, kad būtų galima knygą parašyti. Vos pasibaigus Rise up‘ui, treneriai vežė mokinius visur, kur tik galėjo.

Praėjus vos savaitei, kelios komandos dalyvavo Gamers City Battle. Trenerės Guodos komanda House Keepers užėmė trečią vietą showcase kategorijoje. Tame pačiame renginyje Jacksterz komanda taip pat užėmė trečią vietą. Valiooo!

Tačiau didžiausia delegacija (4 dideli autobusai !) išvyko į Palangoje vykusį renginį Ant Bangos 2018. Net 8 treneriai vežė savo komandas dar kartą parodyti tai, ką taip ilgai ir skrupulingai ruošė Rise Up renginiui. O nuvykę tikrai nesigailėjo: tiek mokiniai, tiek treneriai džiaugėsi kelione, galimybe dar kartą pabūti su savo komandomis, na ir, žinoma, nukeliauti prie jūros.

Trenerės Deimantės komanda TOP GYALS laimėjo GRAND Prize apdovanojimą. Sveikiname! Nuotraukos

Birželio mėnesį, prasidejus SKILLZ SUMMER INTENSIVE treniruotėms, vyko ir komandų vasaros filmavimai. Kiekvienai choreografijai treneriai su savo mokiniais rinko specialias lokacijas, aprangas, tad labai laukiame, kada galėsime pasidalinti sumontuotais video.

Visi vasaros video

Na ir sezono pabaigos vinis – visai neseniai pasibaigus SKILLZ CAMP 2018. Veiksmas vyko dvi savaites, tad įspūdžių labai daug! Apie SKILLZ CAMP skaitykite čia (https://skillz.lt/skillz-camp-2018-vasaros-issukis-kuri-iveikeme-ir-tikrai-kartosime/)